Ayva hasadı gerçekleşti

Ayva hasadı gerçekleşti

14-15-16 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Geyve Ayva Festivali kapsamında gerçekleştirilen programda, festivale katılan protokol üyeleri tarlada ayva hasadı gerçekleştirdi.

14-15-16 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Geyve Ayva Festivali kapsamında gerçekleştirilen programda, festivale katılan protokol üyeleri tarlada ayva hasadı gerçekleştirdi.

TARLADA HASAT YAPTILAR

Geyve Ayva Festivali’ne katılan Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ile protokol üyeleri ve davetliler, tarladan ayva hasadı gerçekleştirdi. Renkli görüntülere ev sahipliği yapan hasat sırasında vatandaşlar da dalından ayva toplayarak sepetleri doldurdu.

ŞİİR GECESİNE DAVET ETTİ

Hasattan sonra konuşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Güzel bir gün geçiriyoruz. Kortejimiz ve gençlik merkezi lansmanımızdan sonra hasadımızı da gerçekleştirdik. Burada bizimle hasada katılan protokol üyelerimiz de ayvamızın tadına hayran kaldılar. Akşam da Mona Roza Şiir Gecesi’nde vatandaşlarımıza şiir dinletisinde bulunacağız. Tüm hemşehrilerimizi Geyve Festivali’ne bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yayınlama: 14.10.2022
1.530
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.