APEK, Geyve’li Başkanıyla Her Geçen Gün Büyüyor.

APEK, Geyve’li Başkanıyla Her Geçen Gün Büyüyor.

APEK, Geyveli Başarılı Başkanı Sabahattin Karasakal ile Her Geçen Gün Büyüyor.

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi hizmeti üyelerin ayağına götürmeye devam ediyor. Kooperatifin Bilecik-Yenipazar Satış Mağazası törenle hizmete açıldı

Yenipazar’da 33 köy, bin 679 kooperatif ortağına hizmet verecek satış mağazasının açılışına Kaymakam Hamza Türkmen, Belediye Başkanı İlhan Özden, Ziraat Odası Başkanı Ali Ünal, ilçede görev yapan STK temsilcileri ve kooperatif ortakları katıldı. APEK Yönetiminin tam kadro katıldığı açılış saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
Kooperatife ait 2 dönüm arsa üzerine yapılan satış mağazası 33 köyde bin 619 üyeye hizmet verecek. 400 metrekare deposu, 137 metrekare satış alanı ve lojmanı bulunan yeni hizmet binası üyelerin beğenisini kazandı. 9 ayda tamamlanan inşaatın ardından faaliyete başlayan satış mağazası görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Sebahattin Karasakal açılışa katılanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında hizmet kalitesinin artırılmasına vurgu yaptı. Başkan Karasakal “Kooperatifimiz hizmet kalitesini her geçen gün artırmakta. Birçok bölgede satış mağazaları yapmış ve ortaklarının hizmetine sunmuştur. İnşaatın başlamasından bitimine kadar geçen sürede özellikle Belediye Başkanımız İlhan Özden‘in emek ve gayretlerine, inşaatın her kademesinde çalışan işçilere, destek veren ortaklarımıza, personelimize sevgi, saygılarımı sunuyorum” dedi
Başkan Karasakal “Mağazamız bu bölgede bulunan 33 köy ve 1.679 adet ortağımıza hizmet vermektedir. Mağazamızın yenilenmesi ile birlikte hizmet kalitesi de artmıştır. 2015 yılında 1.9 milyon olan cirosunu 2.7 milyon TL.’ye çıkarmıştır. Kooperatifine sahip çıkan bütün ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Biz bu yatırımları siz değerli ortaklarımıza daha kaliteli hizmetler sunmak için yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Yeni mağazamız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden’in kısa bir selamlama konuşması yaptı. İlçesinde açılan satış mağazasının önemine vurgu yapan Başkan Özden emeği geçenlere teşekkür etti. Hizmeti çiftçinin ayağına getiren hizmetlerin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Özden “Yenipazar modern, modern olduğu kadar da hizmet kalitesi yüksek bir satış mağazasına sahip oldu. Çiftçimiz, üreticimiz ihtiyaç duyduğu ürünleri kendi ortak olduğu kooperatiften temin edebiliyor. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

Yayınlama: 06.07.2017
Düzenleme: 11.07.2017 09:12
1.105
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.