Alifuatpaşa’da başıboş köpek sorunu

Alifuatpaşa’da başıboş köpek sorunu

Geyve Alifuatpaşa’da başıboş köpek sorunu.. Geyve’nin Alifuatpaşa mahallesi Cebesoy Caddesi başıboş köpek dolu.

Alifuatpaşa mahallesinde vatandaşlar, veliler başıboş köpekler nedeniyle endişeli.

Alifuatpaşa mahallesi Cebesoy Caddesi’nde sürü halinde dolaşan sokak köpekleri, vatandaşlara korku dolu dakikalar yaşatıyor

Whatsapp Şikayet Hattımıza gönderilen görüntülerde, sayıları 7’yi geçen sokak köpeklerinin Alifuatpaşa’da tehdit oluşturduğu görülüyor.

Alifuatpaşa’da sürü halinde dolaşan ve tehlike oluşturan sokak köpekleri için veliler, “Alifuatpaşa mahallesi cebesoy caddesi köpeklerin istilasına uğramış durumda.. Çocuklarımız erken okula giderken korkmaktalar, sorunun çözümü için yetkililerden yardım bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Yayınlama: 21.11.2022
Düzenleme: 23.11.2022 07:49
888
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Alper Yılmaz dedi ki:

    Yörükler Mahallesinde de aynı sorun geçerli. Özellikle Kavaklar Cd.’de Ahmet Yesevi ve Osmangazi ilk ve ortaokulları mevcut. Burada çocuklar sabahları okula gidip geliyor. Sabahları çocuklar okula giderken köpekler korkutuyor. Birebir şahit olduğum için anlatıyorum. Tam gördüğüm bu sırada çöp kamyonu geçiyordu. Oradaki personele sorduğumda Adapazarından getirildiklerini söyledi. Biz kaldırıyoruz yine getiriyorlar dendi. Bir facia olmadan bir an önce müdahale edilmesi gerekiyor.

  2. ali can dedi ki:

    nerede hayvanseverler, alsın bu köpekleri odalarında, evlerinde, mutfaklarında beslesin, sahip çıksınlar, çok ayıp ya, sahiplensinler bunları, ortalıkta koymasınlar.