Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Spor

Alifuatpaşa spor’a doyacak.

Alifuatpaşa belediyesinin belde halkına kazandırdığı spor tesisinde Geyve Halk eğitim müdürlüğü işbirliğinde açılan Karate, Jimnastik kurslarında çalışmalar devam ediyor.

İlk aşamalarda çocuklar dalında beldeye hizmet eden tesis şimdilerde kapılarını bay, bayan büyüklere de açtı. 18-40 yaş arası bayanlar Aerobik ve pilates, 18-50 yaş arası erkeklerde yakın savunma, kick boks ve karate çalışmalarında kayıtlar başladı. 18 yaş ve üstü belde halkı için açılan bu kurslara yoğun talep beklenmekte.

Belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık “ Sporu genelde aileler çocuklarına yönelik düşünürler. Biz beldemizde herkesimden ve her yaş guruplarının spor yapmasını istiyoruz. Bu yüzden 18-50 yaş bay ve bayan belde halkımıza spor yapma olanağı sunalım istedik ve spor kurslarımızı açtık. Tesisimiz halkımızın hizmetinde bu kış dönemi bayanlarımız ve erkeklerimiz için tesisimiz bulunmaz bir velinimet halkımız değerlendirsin. Dedi.Belediyenin spor koordinatörlüğünü Uğur Kobaş, Antrenörler olarak Uğur Kobaş, Memduh Sakarya ve Emel Sınırcı görev yapıyor. Uğur Kobaş yaptığı açıklamada belediye başkanımız bir dediğimiz iki etmiyor bize çok değerli destekler sağlıyor, halk eğitim müdürümüz ile birlikte Alifuatpaşa onlar sayesinde spora doyacak. dedi…


2366 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Spor’a Doyacak. için 1 yorum

  1. misafir dedi ki:

    sn çırpınışlar yakında reklamlar bitecek

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle