Ali İhsan Yavuz’dan Saadet Partisi’ne gönderme

Ali İhsan Yavuz’dan Saadet Partisi’ne gönderme

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, A Haber’de Cumhur İttifakı’nın seçim çalışmalarını anlattı..

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, A Haber’de Cumhur İttifakı’nın seçim çalışmalarını anlattı. Yeniden Refah Partisi’nin Cumhur İttifak’ına katılmasına ilişkin “Son derece önemli güzel birlikteliğe imza attık” diyen Yavuz, “Nerede bıraktıysak o noktaya döndük. Son derece önemli güzel birlikteliğe imza attık. Hem Yeniden Refah ve Cumhur ittifakı açısından hayırlı bir ittifak oldu. Neredeyse her konuda Yeniden Refah ile tam anlayış oldu.” şeklinde konuştu. Diğer yandan Yavuz ittifakta yaşanan gelişmeler sonrası, Saadet Partisi’nin oylarının düştüğünü ve Yeniden Refah’a kaymaların olduğunu bildirdi..

“PARTİ MENFAATİNDEN ÖNCE TÜRKİYE’NİN MENFAATİ ÖNEMLİ”
Yavuz yaptığı açıklamada, “Milletin hayrına olacak hususlarda nasıl birleşiriz anlamında, terör ile mücadelede nasıl iş birliği yapabilir konusunda yürüyor bu işler. Millete yararlı işler için ittifak kuruluyor. Koltuk için değil millete hizmet için bir aradayız. Parti menfaatinden önce milletin, Türkiye’nin menfaati önemli. Bu anlamda da bir araya gelmek kolay oluyor..

“HAYIRLI BİR İTTİFAK OLDU”
Nerede bıraktıysak o noktaya döndük. Son derece önemli güzel birlikteliğe imza attık. Hem Yeniden Refah ve Cumhur ittifakı açısından hayırlı bir ittifak oldu. Neredeyse her konuda Yeniden Refah ile tam anlayış oldu.

“TERÖRE BAKIŞ AÇIMIZ AYNI”

AK Parti ile Yeniden Refah’ın FETÖ’ye, teröre, Türkiye’nin menfaatine yönelik bakış açısı aynıdır.

Saadet tabanı, yönetimden rahatsız. Saadet Partisi’nin oyları düştü yeniden Refah’a kayma var.

YAVUZ’DAN OY KULLANACAKLAR İÇİN FLAŞ UYARI

2 Nisan’a kadar adres değişikliği gerçekleştirilebilecek. Kim nereye adresini aldırdıysa orada oyunu kullanacak.

Yayınlama: 26.03.2023
639
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.