Ali Balbaş, Alifuatpaşa’da çiçekle karşılandı

Ali Balbaş, Alifuatpaşa’da çiçekle karşılandı

Ali Balbaş, Alifuatpaşa’da çiçekle karşılandı..

Geyve Lisesi’nin duayen öğretmenlerinden Ali Balbaş’a, Alifuatpaşa Mahallesindeki arkadaşları ve öğrencileri buket hediye etti.

Ali Balbaş konuyla ilgili şunları söyledi: “Denizli’liyim. 1968 yılında Geyve’ye öğretmen olarak atandım. Geyveli öğretmen ile evlendim. 26 yıl burada öğretmenlik yaptım. Binlerce öğrencim var. Şimdi Denizli’de oturuyorum. Hayatımızın en güzel yılları Geyve’de geçti. Oğlumuz burada dünyaya geldi, burada okudu. Kalbimizin bir yeri hep Geyve. Geyve’yi, Geyvelileri, öğrencilerimizi, arkadaşlarımızı çok özlüyoruz.

Zaman zaman Geyve’ye gelip dostlarımı ziyaret ediyorum. Bugün de eski öğrencilerim ve arkadaşlarım Nihat Özdil, Zeki Yusuf Borazan, Mehmet Özdemir, Bünyamin Çetinkaya, Necati Tutal, Erol Öztürk, Servet Öz, Hüseyin Yaşa, Dursun Başeken, Mehmet Aydoğan ve Zekai Yılmaz ile buluştuk, hasret giderdik. Öğretmen arkadaşım Necati Tutal, bahçesinde yetiştirdiği çiçeklerden bir demet hediye edince çok duygulandım. Kendilerine çok teşekkür ederim. Tüm öğrencilerime ve dostlarıma sevgilerimi sunuyorum”.

Mehmet Aydoğan

Yayınlama: 30.10.2022
Düzenleme: 30.10.2022 23:21
1.125
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.