Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ocak 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Yaşam

Akbıyık’tan Yemek

Kaymakam idris Akbıyıktan Eyvah Türkçe tiyatro oyununda oynayan öğretmenlere yemekGeyve Kaymakamı İdris Akbıyık; Milli Eğitim’den Geyve’de bir ilk olarak sahneye çıkan oyuncuları onure etmek için Tuna Tan Tesisleri’nde yemek verdi.

 

Öğretmenler sahneye çıktı. Değme oyunculara taş çıkartan öğretmenlere; kaymakam Akbıyık yemek ikram etti.

Yemek programına; Geyve Kaymakamı İdris AKBIYIK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir NALBANT, me Şube müdürleri; Davut KARAMEHMETOĞLU ile Mehmet DOĞAN, Raci YILMAZ, Serkan KORKMAZ, Hasan DEMİROK, Alaettin BALCI, Ali YILDIZ, Ahmet ÖZTEKİN, Nuran PATIR, Aslı ÇETİN, Esra YALÇIN, Mümin ŞİMŞEK, Vedat DUMAN, Hatice ÖZTÜRK, Akın GÖK, Mesut TÜREDİ ,Kadir KOCAMAN,Sevim BEKEL,Cansu ERDEM,Fatma ÇETİN, Ali ÇAKIR iştirak etti.

Geyve Kaymakamı İdris AKBIYIK: ”İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Geyve’de bir ilki gerçekleştirmiştir. Öğretmenlerimizi yapmış oldukları çalışma için kutlarım. GEHAP kapsamında eğitimde başarının arttırılması öğretmen, öğrenci, idareci ve velilerimize yaptıkları tüm çalışmalardan dolayı memnuniyet duydum. Herkese teşekkür ederim. ”dedi.

Geyve MEM Beşir Nalbant: “Öğretmenler tarafından yapılıp sahnelenen 2 perdelik oyunda emeği geçen herkese, bizleri onure etmek için Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık tarafından verilen yemeğe teşekkür ederiz.”dedi.

M.Hamdullah ERGİN-Geyvehaber

2313 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Akbıyık’tan Tiyatrocu Öğretmenlere Yemek için 1 yorum

  1. mustafaakın dedi ki:

    garibanlara yemek sırası ne zaman gelecek acaba.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle