Akaryakıt istasyonunun çatısı otomobilin üzerine uçtu!

Akaryakıt istasyonunun çatısı otomobilin üzerine uçtu!

Akaryakıt istasyonunun çatısı otomobilin üzerine uçtu!

Olay bugün Saat: 16.50 sırlarında Pamukova D-650 karayolu Şeyhvarmaz Mahallesi, Sakarya istikametinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi.

Bilecik istikametinden Sakarya istikametine giden 48 JN 21x plakalı otomobil akaryakıt almak için D-650 kara yolu, Pamukova Şeyhvarmaz Mahallesinde bulunan bir akaryakıt istasyonuna girip akaryakıt pompalarının yanına yanaştı.

Otomobilin içinde bulunan aile otomobilden inerek akaryakıt istasyonunun marketinden alışveriş yaptığı esnada çıkan fırtınada akaryakıt istasyonunun çatısı büyük bir gürültü ile yerinden koparak akaryakıt alan 48 JN 21x plakalı otomobilin üstüne düştü.

Akaryakıt istasyonunun çatısının otomobilin üstüne düşmesi sonrası istasyon çalışanları ile istasyonun marketinde alışveriş yapan otomobil sahibi ve ailesi büyük bir şok yaşadı.

Fırtına nedeni ile uçup otomobilin üstüne ve akaryakıt pompalarının bulunduğu çatının üstüne akaryakıt istasyonunun çatısı, otomobilde maddi ve pompaların çatısında büyük hasar oluştururken, ailenin otomobilin içerisinde olmaması bir faciayı önledi.
Olay sonrası akaryakıt istasyonuna Jandarma ekipleri ile vinç sevk edildi.

Otomobilin üzerine düşen akaryakıt istasyonunun çatısı vinç yardımı ile otomobilin üzerinden kaldırılırken, pompaların çatısına uçan diğer yarısı da vinç yardımı ile kaldırıldı.

Yayınlama: 11.05.2024
1.698
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.