Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ocak 2014 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset

Ak Partili Adaylar Tanıtıldı..

başkan murat kaya tanıtımAk Parti Sakarya İl Teşkilatı 30. Mart Yerel seçimleri Belediye Başkan Adayları tanıtım programı Serdivan da yapıldı.

Ak Parti Geyve teşkilatının da tam kadro katıldığı program da Belediye başkanı ve Ak Parti belediye Başkan Adayı Murat Kaya’yı  Geyve’den gelen destekçileri “Büyük Başkan”, “Seninle Gurur duyuyoruz”  sloganları ile yalnız bırakmadı.

Tanıtım toplantısına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Hasan Ali Çelik, Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 16 ilçe belediye başkan adayı ve çok sayıda partili katıldı. Toplantıda konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sizlerle böyle güzel bir ortamda olmaktan gurur duyuyorum. Ayrıca aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Bakan İslam ise, “AK Partimiz, ulu bir çınarın en güçlü damarıdır. Selçuklu çınarı, Osmanlı çınarı, Cumhuriyet çınarının en güçlü damarıdır. Köklerimiz o kadar derin, siyasi tecrübemiz o kadar engin ve yapmak istediklerimiz o kadar güzel ve büyük ki. Biz bu köklerden güç alıyoruz. Allah’ın izniyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da savrulmadan ve eğilmeden büyük bir kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Bakan İslam, “Bizim üzerimizden milletimize ve değerlerimize saldırmak isteyenler, bizi birbirimize düşürmek ve fitne sokmak isteyenler bizi tanımıyor. Tuzaklara karşı ne kadar şerbetli olduğumuzu akıllarından çıkardılar. Biz bunları gördük ve aştık, aşmaya devam edeceğiz. Bunu da hep beraber yapacağız” diye konuştu.

Yaklaşan seçimlerin Türkiye adına bir demokrasi sınavı olduğunu belirten Bakan İslam, “Sandığın demokrasinin namusu olduğunu bütün dünyaya göstermemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

1994 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ak Parti’li Başkan Adaylarından Gövde Gösterisi için 1 yorum

  1. samet dedi ki:

    hep gövde gösterisi yapsa ne olucak görüyoruz geyvenin halini

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle