AK Parti’de mülakat heyecanı

AK Parti’de mülakat heyecanı

AK Parti’de aday adayları için yeni bir süreç başlıyor. AK Parti Genel Merkezi’nde bugünden itibaren milletvekili aday adayları mülakata girmeye başlayacak.

AK Parti’de aday adayları için yeni bir süreç başlıyor. AK Parti Genel Merkezi’nde bugünden itibaren milletvekili aday adayları mülakata girmeye başlayacak. Sakarya’nın aday adaylarının mülakat başkanlığını AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur yapacak.

MÜLAKAT KOMİSYONU
Sakarya’dan milletvekili aday adayı olanlar AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur’un başkanlığını yaptığı 7’inci komisyonda mülakata girecek. Mülakat komisyonunda Cüneyt Yüksel, Resul Kurt, Fatma Ataseven ve Nur Çümen Aşçı da yer alacak.

77 VEKİL ADAYI
AK Parti’den aday adayı olan Murat Kaya, Enes Erkan, Ayşe Tuğba Burucu, Lütfi Bayraktar, Rahmi Can Şeşen, Akif Adnan Dizer, Büşra Duygu Alptekin Değirmenci, Fazilet Durmuş, Erol Aydın gibi isimlerin yanı sıra toplam 77 aday adayı bulunuyor. Yapılacak mülakatların ardından AK Parti’nin 8 isimden oluşacak milletvekili listesinin nasıl olacağı merakla bekleniyor.

Yayınlama: 28.03.2023
1.904
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.