Ak Parti Teşkilatı Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi.

Ak Parti Teşkilatı Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi.

SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLDİ..

geyve-ak parti-teskilati-genel-secim-sonuclarini-degerlendirme-toplantisi- (1)Ak Parti Geyve İlçe teşkilatı genel seçim sonuçlarının değerlendirmesini yapmak ve istişarelerde bulunmak üzere bir araya geldi.

Seçim Sonuçları Değerlendirildi

Soğuksu Doğan Alabalık tesislerinde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Muhitttin Irmak, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Geyve Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Ak Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ile ilçe yönetimi eşlik etti.

ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK

Seçimde İlçe Teşkilatı olarak üzerlerine düşeni en iyi şekilde yaptıklarını dile getiren Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak “Elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz. Her ne olursa olsun koalisyon da olabilir erken seçimde olabilir. Tam gaz calışma kararı aldık.Varsa hatalarımız ve eksikliklerimizi gözden geçireceğiz, dedi. Irmak; Geyve teşkilatı olarak Gençlik kollarımız ve Kadın Kollarımızla farklı çalışmalarımız devam edeceğini , daha fazla sahaya inme ve hücre yapılanmasında çalışma kararı aldıklarını belirtti. Ak Parti İlçe Başkanı ırmak konuşmasının sonunda “Durmak yok yola devam diyerek seçim çalışmalarında gecesini gündüzüne katarak partimiz için çalışan herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

HANIMLARIMIZ ÇOK ÇALIŞTI.

Genel seçim sonuçlarını değerlendirme toplantısında söz alan Ak Parti Kadın kolları başkanı Aynur Gökdemir, geceli gündüzlü zor bir seçim dönemi geçirdiklerini belirtti. Başkan Gökdemir bu süreçte gecesiyle, gündüzüyle, yaşlısıyla, genciyle tüm hanımlarımızın yanında olmaya çalıştıklarını belirterek her daim desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Kaya ile ilçe yönetimi ve kadın kolları yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

GENÇLERİN ADIM ATAMADIĞI YER KALMADI.

Ak Parti Geyve Gençlik kolları Başkanı Faruk Koç, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber adım atmadığımız köy, mahalle kalmadığını , yılmadan üşenmeden köy köy gezerek hedeflerini tüm Geyvelilere ifade ettiklerini belirtti.Koç, bu zorlu süreçte gençlik kolları olarak sahaya inip ana kademe kadın kollarımızın ulaşamadığı yerlere ulaştık.Farklı etkinliklerde bulunup Geyve’de 12 yıldır yapılmayan konser etkinliğiı yaptık.Mobil üye standı kurarak partimize yeni üyeler kazandırdık.Koç son olarak Gençlik Kolları olarak artık siyasetin nesnesi değil öznesi olmaya gayret ettiklerini ifade etti.

DURMAK YOK YOLA DEVAM..

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya seçimde yüzde 40 oy alarak birinci parti olduk ama oy oranımızda düşüş oldu. Tek başımıza iktidar olamıyoruz. Biz yapacağımız çalışmalarla AK Parti’nin varlığını ispat etmeye devam edeceğiz.”dedi. Gerekirse uyumadan gece gündüz çalışacaklarını söyleyen Kaya “Sağ duyulu bir seçim atlattık. Sakin bir seçim oldu. Sandığa giden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ BİR YÜZDE YAKALADIK

Yerel seçimler sonrası kimsenin cesaret edip kazma vuramadığı alt yapı yatırımına giriştiklerini ifade eden kaya, Geyve’nin gelecek elli yılına imzasını atacak alt yapı yatırımı işinde sona gelindiğini ancak bu yatırımların seçim döneminde bazı sıkıntıları da beraberinde getirdiğini ifade etti. Kaya, tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen yine iyi bi yüzde yakaladıklarını ama tek başına iktidar olabilmek için yeterli gelmediğini ifade etti.

YİNE BİRİNCİ PARTİYİZ

Kaya; “Ülke genelinde 1. Parti olduk ama yetmedi. Bundan sonra birlikte daha fazla çalışacağız. AK Parti’yi yeniden tek başına iktidar yapacağız. Genel Merkez’in talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasının sonunda; partiye seçim sürecinde çıkar beklemeden çalışanlara, Ak Parti İlçe teşkilatımız ile Kadın Kolları Başkanımıza, Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com.

Yayınlama: 12.06.2015
Düzenleme: 15.06.2015 00:18
788
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. geyveli dedi ki:

  “iyi bir yüzde yakaladık” diyor. yakalanan bu iyi yüzde geyve yönetimi olarak sizin başarınız değil unutmayın. Siz ancak iyi bir yüzdeye %10 civarında kayıp yaşattık diyebilir ve bunu kutlayabilirsiniz. Bu başarınıza merkez tepkisiz kalmayacaktır.

 2. geyveli dedi ki:

  Maşallah başarınız yüzünüzdeki gerginlikten okunuyor zaten. Ayrıca parti yönetimi bizi nasıl cezalandırır endişesi de taşıyan bir ifade var yüzünüzde.

 3. volkan takan dedi ki:

  AK partiye gönül vermiş insanları kızdırmayın bari.Birde Medyaya paylaşmışsınız.
  SAKARYA İLÇELERİNDE EN BÜYÜK KALIP% 9 İLE Geyve de BAŞARIDAN BAHSEDİYORSUNUZ.ÖNCE KENDİNİZE BAKIP ÇEKİ DÜZEN VERİN ÜZERİNİZDEKİ KENELERİ SİLKELEYİN