Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya Akyazı’daydı!

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya Akyazı’daydı!

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya Akyazı’da esnafları ziyaret edip muhtarlarla sohbet etti. Milletvekili Adayı Kaya ülkesi, milleti için gecesini gündüzüne katan lidere Türkiye Yüzyılı vizyonunu gerçekleştirmesi için destek istedi.

AK Parti Milletvekili Adayı Murat Kaya Akyazı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Sokakta, çarşıda vatandaşlarla sohbet eden Murat Kaya, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında başlanıp devam etmesi gereken ve planların projelerin hayata geçirilmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve O’nun dava arkadaşlarına destek istedi. Kaya “Bizler milletin hizmetkarı olmaya talip olduk. Çarşıda-pazarda karşılaşıp elini öptüğüm teyzemin, bankta oturan, cami bahçesinde arkadaşlarıyla sohbet eden amcamın hayır duasına talip olduk. Gelecekle ilgili hayalleri olan gençlerimizin güzel temennilerine talip olduk. Allah’ın izniyle Türkiye Yüzyılında ülkemizin şahlanışına tanıklık edeceğiz” diyerek destek istedi.

‘PROJELERİNİZİ BİLİYORUZ’

Akyazı sokaklarında Türkiye Yüzyılı için destek isteyen Murat Kaya ilginç diyaloglar yaşadı. Kadının iş hayatında daha etkin olması için devlet desteği aldığını dile getiren bir kadın “Sizin ilçenizde kadınlara, yetim ve öksüzlere yaptığınız projeleri büyük memnuniyetle takip ediyorum Bende devlet desteğiyle kendime iş yeri kurdum. Allah sizin gibi vatan-millet sevdalılarının yardımcısı olsun” diyerek işyerinden uğurladı. Murat Kaya ilçede yaptığı ziyaretlerin ardından yaptığı değerlendirmede “Dünya artık çok küçük. İnsanımız nerede ne olup bittiğini biliyor, duyuyor ve görüyor. Akyazılı ülkede nelerin yapıldığını, ülkenin başına çorap örmek için kimlerin iş birliği yaptığını da görüyor. 14 Mayıs’ta milletimiz tercihini en doğru şekilde yapacaktır” dedi.

‘DOĞRU ADAMLA YÜRÜYORUZ’

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya Yıllardır milletimizle omuz omuza hizmet üretiyoruz. Akyazı’da bir kez daha gördüm ki doğru adamla doğru yoldayız. Milletimiz her şeyin farkında. Biliyorlar ülkemiz için en doğru tercihin Recep Tayyip Erdoğan ve onun dava arkadaşları olduğunu. Sokakta doğrudan Sayın Cumhurbaşkanımıza kızan yok. Dolaylı yollarla kızan, kırılanların da tercihi sandıkta yine doğrudan yana olacak. Yapılan hizmetleri de ülkesinin geleceği için başlattığı hamlelerin gerçekleşmesini istiyor. Doğru adamla, doğru adımlarla ülkemizin daha güçlü olması, milletimizin hayır duasını almak için çok çalışacağız” dedi

Yayınlama: 12.04.2023
Düzenleme: 17.04.2023 11:15
1.580
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.