Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ali İhsan Ürküt Geyve İlçe Teşkilatı ve Esnaf Ziyaretinde bulundu

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ali İhsan Ürküt Geyve İlçe Teşkilatı ve Esnaf Ziyaretinde bulundu

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ali İhsan Ürküt Geyve İlçe Teşkilatı ve Esnaf Ziyaretinde bulundu..

Sakarya’nın tanınmış genç iş insanlarından Ali İhsan Ürküt, geçtiğimiz günlerde başvuru belgesini AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’e teslim ederek resmen aday adayı oldu.

Aday adaylığı başvurusu sonrası ziyaretlere başlayan Ali İhsan Ürküt bu akşam Geyve’de Ak Parti İlçe Teşkilatı üyeleri ile merkez binasında buluşup istişarelerde bulundu.

Ardından ilçe esnafı ile buluşan Ali İhsan Ürküt kendini tanıtarak destek istedi.

MEMLEKET MESELESİ

AK Parti’den aday adayı olmasının memleket meselesi olduğuna vurgu yapan Ali İhsan Ürküt “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetin savunma sanayi, enerji ve diğer alanlarda başlattıkları projelerin hayata geçirilmesi gerekiyor. Ülkemin yarınlarını düşünen, milletini, insanlığı öncelikleyen bir lider ile yol yürüyecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Benim aday adaylığına müracaat etmem kişisel ikbal değil memleket meselesi. Ülkemi seviyorum ve ülkemin refahı için kutlu yürüyüşte yer alıyorum” dedi.

ALİ İHSAN ÜRKÜT KİMDİR?

37 yaşındaki evli ve 1 çocuk babası Ali İhsan Ürküt, Sakarya’da uzun süredir başta elektrik-elektronik olmak üzere birçok alanda ticari faaliyetler yürütmektedir. Türkiye İhracatçılar Meclisi Üyesi olan Ürküt, aynı zamanda ASKON Sakarya Kurucu Üyesidir. SATSO ve İTO’da üye olan ve DEİK Estonya, Avustralya ve Gürcistan Yürütme Kurulu Üyeliği yapmıştır.

Yayınlama: 21.03.2023
519
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.