Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Eylül 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Ak Parti Geyve’de Temayül heyecanı

Ak Parti Geyve teşkilatı temayül yoklaması gerçekleştirildi.

Ak Parti Geyve teşkilatında ilçe Başkanı Muhittin Irmak’ın 3. Döneminin dolmasından dolayı yeni seçilecek ilçe başkanı için temayül yoklaması gerçekleştirildi..

Geyve’de büyük bir heyecanla takip edilen kongre öncesi istişare ve temayül toplantısı bugün Sakarya İl Koordinatörü Düzce Milletvekili Ayşe Kesir,Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç,Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle temsilcilerinin de katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmalardan sonra Sakarya İl Koordinatörü Düzce Milletvekili Ayşe Kesir temayül toplantısına katılan partililer ile tek tek görüştü.

İlçe Başkanlığı binasında yapılan yoklama, Sakarya koordinatörü Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in başkanlığında gerçekleşirken, Temayül yoklamasında İlçe ana kademe yönetim kurulu üyeriyle, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir ve yönetim kurulları, Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ve Yönetim Kurulları, Belediye Meclis Üyeleri oylarını kullandılar.

SONUÇLAR GENEL MERKEZE

Temayül yoklamasının sonuçları ise koordinatör milletvekili tarafından genel merkeze iletilecek. Sonuçların açıklanıp açıklanmayacağına ise genel merkez karar verecek.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3094 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle