Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ağustos 2017 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Ak Gıda Çalışanları Geleneksel Pikniklerinde Coştular

Pamukova AKGIDA fabrikası çalışanları, geleneksel piknikte gönüllerince eğlendiler.

Ak Gıda’nın Geleneksel olarak düzenlediği piknik şenliği bu yılda , Sapanca gölünün kenarında geniş piknik alanında kalabalık ve coşku içinde geçti.

KATILIM ÇOK OLDU

Sapanca Kurtköy’de birincisi 22 Temmuz, ikincisi 05 Ağustos 2017 tarihlerinde düzenlenen pikniğe Akgıda Ceo’su Ali Sözen, Endüstriyel Direktör İlhan Oğuz, İnsan Kaynakları Grup Müdürü Mustafa Deniz, İdari İşler Amiri Temel Karaman, Öz-Gıda İş Sendikası Sakarya şube başkanı Hayati Özer, Hüseyin Özkan, Sendika temsilcisi Hakan Uysal, çalışan personel ve aileleri katıldı.

İKRAMDA VE EĞLENCEDE YOK YOK

Geyve, Adapazarı ve Pamukova yöresinde oturan Akgıda çalışanları, fabrikanın düzenlediği servis araçlarıyla sabahın erken saatlerinde Kurtköy’e geldi. Yaklaşık 4500 kişinin katıldığı piknik şenliği önce girişte kahvaltı ve çocuklara oyuncak hediyesi ile başladı. Küçüklere oyun, yüz boyama dans oyunu aktiviteleriyle daha sonra gençlere çiftetelli, üçayak horon gibi oyunlarla devam eden şenlik, yarışma, halat, kocaayak gibi oyunlarla pikniği heyecanlanlandırdı.

Akgıda yetkililerinin planlı organizesi sayesinde 4 bine yakın katılımcıya sabah kahvaltısında ve öğlen yemeğinde bin bir çeşit yiyecek ikram edildi. Menüde adeta kuş sütü eksikti.

ESKİ PERSONELE ÖDÜL

Pikniğe gelenlerin yaş gruplarına uygun çeşitli eğlence ve yarışmalar düzenlendi. Yediden yetmişe herkes gönlünce eğlendi. Akgıda genel müdürü Ali Sözen, yarışmada dereceye girenlere ve fabrikadaki çalışmalarında on yılını dolduranlara çeşitli hediyeler verip tebrik etti. Geleneksel Ak gıda pikniği yapılan eğlenceler, dondurma dağıtımı ve Aile fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Foto/Video Haber: Mehmet ÇANKAYA-Mehmet AYDOĞAN

3585 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle