Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Ağustos 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Siyaset

Ak Gençlerin Başkanı Koç’tan Bayram Mesajı

Ak Parti Geyve Gençlik kolları başkanı Faruk Koç, idrak edeceğimiz Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği…

Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı…

Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramında;

Birbirimize daha çok kenetlendiğimiz, sorumluluklarımızın daha çok farkında olduğumuz, Mıyammar’da, Arakanda zulüm gören müslüman kardeşlerimizi unutmadan onların düşürüldüğü durumu göz ardı etmeden hayatımızı ona göre dizayn edeceğimiz birlik, beraberlik içerisinde müslüman kardeşlerimize yapılan bu zulüm yüzünden de buruk bir bayram geçireceğimiz şu günlerde Dünya’ya adaletin, müslümanlara bütünlüğün ve birleşmenin, zalimin zulmüne topyekün karşılık vereceğimiz günlere ulaşmamız temennisiyle öncelikle büyüklerim, tüm genç kardeşlerimin ve tüm müslüman aleminin kurban bayramını tebrik ediyorum.

Faruk KOÇ

Ak Parti Geyve

Gençlik Koll. Başk

828 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle