Acılı Eş, O Geceyi Anlattı

Acılı Eş, O Geceyi Anlattı

Sakarya’da yaşanan ve bütün ülkeyi sarsan vahşetin tanığı Sibel Mumlu, medyada çıkan haberlerle ilgili olarak cevap hakkını kullandı. acılı eş Mumlu, ulusal ve yerel gazetelerin olayı yanlış verdiğini ifade etti.

HABERLER YALAN

Medyada çıkan haberlerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığının altını çizen Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tıbbi sekreter olarak çalışan Sibel Mumlu, ” Adapazarı Artvin Sanayi Sitesi’nde eşimin simit fırını var. Olay gecesi Sapanca tarafından eşimle gelirken işyerimize uğramak istedik. Çünkü Pazar günleri sanayi kapalı olduğu için her pazar günü kontrol amaçlı bunu yaparız” dedi.

KEYFİMİZİ BOZMA

Mumlu,” İşyerimize yaklaştığımız sırada bir çekici geri geri geliyordu. Eşim hafifçe uyarı amaçlı korna çaldı. Bunun üzerine çekici sürücüsü ve orada bulunan 4 kişi ‘Ne korna çalıyorsun, niye keyfimizi bozuyorsun’ dedi. Çekici sürücüsü ile arkadaşları arabamızın yanına geldi. Eşim Fevzi Mumlu ‘Yanımda eşim var. Geri geri gelirken uyarı için bir kere korna çaldım. Bu konuyu yarın konuşalım’ dedi. Ancak 5 kişi bunu dinlemedi” diye konuştu.

5 KİŞİ SALDIRDI

Mumlu, “O anda 5 kişi bir olup eşimin bulunduğu şoför kapısında eşimi sıkıştırdılar. Eşime vuruyorlardı. Araca vuruyorlardı. Eşime aracın kapısını açıp kapatarak vurmaya başladılar. Onu aşağıya almak istiyorlardı. Bir anda eşim can hayli ile gaza bastı ve kaçmaya başladık. Pamukova istikametine doğru kaçarken, çekici ile mavi renkli bir araç peşimize düştü” dedi.

BİR KEZ ATLATTIK

Cumalı’ya yaşadığı acıyı anlatan olayın görgü tanığı Mumlu;”Eşim hızla kaçmayı sürdürürken, bir süre sonra çekici yolumuzu kesti. Eşim bir manevra ile çekiciyi atlattı ve yine kaçtı. Kaçmaya devam ettik. Çekici ile mavi renkli araç bizi kovalıyordu. Bir yandan sellektör yapan çekici sürücüsü bilerek bizim araca vurdu. Yine kaçtık ama bizi yakaladılar” dedi.

GERİ GERİ ÇARPTI

Mutlu, “Çekici bir anda yolumuzu kesti. Bizim aracımızı duvara sıkıştırdı. Sonra geri geri benim olduğum taraftan aracımıza çarptı. Sonra geri geri bir kez daha çarptı. Eşim araçtan indi ‘Ne yapıyorsun’ derken çekici sürücüsü geri geri eşime çarptı. Eşim çekicinin üzerine düştü. Önce darp edilen ve çekicinin vurmasıyla yaralanan eşim kanlar içinde ve can hayliyle çekicinin önüne koştu” diye konuştu.

VAHŞİ ŞEKİLDE

Mumlu,”Eşim çekici sürücüsüne ‘Dur’ yapma diye bağırdı. Ama çekici sürücüsü gözü dönmüştü. Bir anda gaza bastı ve onu gözlerimin önünde silindir gibi ezdi. Şok oldum. Mayıs 2016 yılında severek evlendiğim eşim, ailemizin direği, canım, her şeyim bir anda vahşi bir şekilde öldürüldü. Oysa bizim eşimizle hayallerimiz vardı. Çocuğumuz olacaktı. Güzel günler hayali kuruyorduk” dedi.

KAYNAK:Sakaryahalk.com

Yayınlama: 19.12.2018
Düzenleme: 24.12.2018 11:00
1.057
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.