Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Şubat 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Zeytinoğlu; Yetkililer öğretmenlerimizi mağdur etmeyeceklerdir. 

atilla zeytinoğluGeyve Kültür Merkezi ve Öğretmenevi binasının resmi kurumlara tahsis edileceğine dair çıkan söylentiler üzerine bir açıklama yaptı.

Atilla Zeytinoğlu’nun basın açıklaması şöyle;
“Depremde hasar gören kaymakamlık binasının yıkılıp yeni bina yapılıncaya kadar, kaymakamlık binasındaki resmi kurumların öğretmenevine yerleştirilip orada misafir edileceğinin haberini aldım.

Tabii ki makul olan resmi kurumların en uygun olan yere yerleştirilmeleridir. Ancak söylenen, misafirler ev sahibine ‘Siz evden çıkacaksınız’ deniyormuş.

Ben şahsen bunun böyle dendiğini sanmıyorum. Yetkililer öğretmenevinde yeteri kadar yer olmasa bile kurumlardan birine başka kurum binasında yer bulup öğretmenlerimizi mağdur etmeyeceklerdir. Aklın yolu birdir.

Yetkililerin de bu doğrultuda hareket edeceğine inancım tamdır”.

_Sakarya_Geyve_Kaymakamligi_Kultur_Merkezi_resimleri_417_17

1736 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Zeytinoğlu; Yetkililer öğretmenlerimizi mağdur etmeyeceklerdir. için 2 Yorum

  1. Mustafa dedi ki:

    Öğretmenlere bakanlık sahip çıkmıyor ki . Her yerde olduğu gibi Geyve öğretmenleri maalesef sahipsiz bırakılmıştır.Hangi görüşe sahip olurlarsa olsunlar bütün öğretmenler bir araya gelerek bukonuya duyarlı olmaları gerekir. Konunun bir an çözüme kavuşması gerekir . Konuyu dile getiren Ahmet Pehlivan beye teşekkürler. Geyve’de Suriye’ye yardım kampanyasına koşan öğretmenler bu konuda niçin duyarsız kalıyorlar anlamak mümkün değil.

    Cevapla

  2. geyveli dedi ki:

    neden anlamak istemiyorlar kimsenin kimseyi kovduğu yok sadece kısa bir dönem fedakarlık yapmaları rica edliyor chp ve mhp parti ilçe başkanları bir bardak suda kıyamet kopartıyolar okadar öğretmen arkadaşlarımızı geyveye yeni bir bina yeni bir adliye yapılcak neden destek değilde köstek oluyosunuz sizin siyasi anlayışınız neden hizmete engel olmak

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle