Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ağustos 2011 | Geyve, Gündem, Köyler, Manşet

Yukarı Bağlarbaşı Köyünde ’17 Ağustos’ İftarı…

 

Geyve İlçesi Yukarı Bağlarbaşı Köyünde, 17Ağustos anma programı çerçevesinde ‘İftar yemeği’ düzenlendi.

 

Geyve Yukarı bağlarbaşı Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği tarafından, her yıl düzenlenen ‘17 Ağustos Deprem Şehitlerini Anma Programı’ çerçevesinde köy meydanında iftar yemeği düzenlendi.

 

İftar yemeğine; İlçe merkezinden ve köylerinden gelenlerin yanı sıra, köy dışında yaşayan Bağlarbaşı’lılar da ilgi gösterdi.

 

Dernek Başkanı Cemalettin Dinçer ve Yönetim Kurulu Üyeleri aksaklık olmaması için yoğun çaba gösterdiler.

 

Dinçer yaptığı kısa konuşmasında; ‘Her yıl tekrarladığımız programımızı, ramazan ayına denk gelmesi nedeni ile iftar yemeğine dönüştürdük.  12. geleneksel deprem şehitlerini anma programımıza katılımlarınız için teşekkür ederim. Desteklerini esirgemeyen komşularıma şükranlarımı sunarım.’ Dedi.

 

Yönetim Kurulu Üyesi olan Türkan Susamış kısa açıklamasında: ‘Dinçer bey ile internette tanıştık. Köyü için yaptıklarını anlattı. İlgi duydum köye geldim, çok beğendim ve köye ev yaptık. Aslen Konya İli doğumluyum, Almanya Berlin de yaşıyorum. Bağlarbaşı köyünün sorunlarının çözümünde katkım olursa çok sevinirim.’ Dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1808 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Yukarı Bağlarbaşı Köyünde ’17 Ağustos’ İftarı… için 1 yorum

  1. Erol KAYMAKÇI dedi ki:

    geyveliyiz ama boş yaşıyoruz köyümüzdeki etkinliklerden bile haberimiz yok ama yapandanda yardımlarını esirgemeyenlerdende allah razı olsun işşallah devamı olur allah razı olsun

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle