Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mart 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Siyaset, Videolar

Geyve Yörükler Mahallesinde Tarihi Gece..

Geyve Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Murat Kaya yaklaşık 10 bin kişilik seçmeniyle Cumhuriyet Meydanından Yörükler Mahallesine, miting bitiminde ise yine Yörükler’den  Cumhuriyet Meydanına omuzlarda sloganlarla taşınıp  havai fişeklerle karşılandı.

1965034_711722795547302_819505303_nAk Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya ve ilçe teşkilatının yerel seçimler öncesi ilk mahalle mitingi olan Yörükler Mahallesi Mitingi gerçekleştirildi.

Geyve ilçesinde daha önceleri görülmemiş bir şekilde heyecan ve çoşku dolu anların yaşandığı Ak Parti Yörükler Mahallesi mitingine  Ak Parti Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın bir hayli keyiflendiği Yörükler Mitingine Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Alifuatpaşa Belediyesi Başkanı Ş.Erkan Çalık, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisinin AK Parti’li üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri Şükrü Çelik ve Neşet Çakır, AK Parti İlçe , Belde Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Üyeleri ile çoşkulu ve kalabalık  Geyveli vatandaş katıldı.

Geyve’de Tarihi Miting

Başkan Kaya ve misafirler ile Ak Parti sevdalıları Cumhuriyet Meydanından Yörükler Mahallesine çoşku ve tezahüratlarla yürüyerek giderken , Geyveliler balkon ve camlara çıkarak konvoya el sallayarak destek verdiler. Yörükler mahallesine ulaşan Ak partililer burada miting alanında Yörükler mahallesi sakinleri ile  buluşarak miting alanını meşalelerle, havai fişeklerle adeta mahşer yerine çevirdiler.

Başbakanımıza sizinleyiz selamını göndereceğiz..

Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak; Açılış konuşmasında vatandaşları selamlayarak, seçimlere 10 gün kaldığını, 30.Mart seçimlerinin yerel seçim havasından çıktığını belirterek bu tarihin yeni Türkiye’mi yoksa eski Türkiye’yemi dönelimin seçimi olacağını belirterek 30.Martta Başbakanımıza, Zeki Toçoğlu Başkanımıza Ve Murat Başkanımıza sahip çıkacağız dedi.30. Mart sabahı sandıklara giderek herkesin oyunu kullanması gerektiğini ve yine inşaalah 30. mart Akşamıda Başbakanımıza Geyvemizden yüksek bir oyla  Büyük Usta sizinleyiz selamını göndereceğiz dedi.

Geyve Belediye Başkanı ve Ak Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya konuşmasında;Yörükler mahallesi olarak Bir siyasi partinin genel başkanı geldiğinde ortalığa birbirine katanlara bu muhteşem coşku ve kalabalık ile cevabı vermiş oldunuz, hepinize teşekkür ederim dedi.

Başkan Kaya;2009 yılında dağıttığımız kitapçıklarımızda yapacağımız işleri bir bir yazdık, ve şu anda da yerine getirmenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.

Belediyecilik Bizim İşimiz

Doğalgazı yazılarla değil, pankartlarla değil, analarımız bacılarımızın hizmetine sunduklarını,50 yıldır her bir siyasi partinin rüyasını süsleyen Pamukova Geyve bağlantı yolu projesini yaptıklarını ve ulaşıma açtıklarını, Geyve Tarihinde görülmemiş bir şekilde 12,5 km.şehir içi ve 9 km. köy yoluna sıcak asfalt atarak bir ilki gerçekleştirdik lerini, Toki’nin 80-90 bin TL’ye yaptığı evleri söz verdiğimiz asgari ücretli, dar gelirli ailelerimize imal ettiğimiz fiyatlara 57 bin TL’ye verdiklerini, Yazın sinek, lağım kokusundan geçilmeyen Karaçay  deresini 4.2 milyon TL’ye ıslah ederek, oturulabilir, yürüyüş yolları ile birlikte yaşanabilir  bir duruma getirdiklerini belirten Başkan Kaya, bu yapılan işlere mazeret bulamayan muhalefetin ise  kaynanasıyla geçinemeyen gelin misali asfaltın kalınlığına, rengine mana bulduklarını belirterek, bunca sene  siz başkanlık yaptığınızda bunları yaptınız da biz mi görmedik.” dedi.

7 sene ilçe başkanlığı ve 5 senedir de belediye başkanlığı döneminde kendilerinden önceki 15 yılda yapılamayan işleri bitirdiklerini göreve geldiğimizde, Kamyonlar yürümüyor, çöp toplanmıyor, araçların gidecek mazotu yoktu. İşçi kardeşimiz parasını alamıyor, tefeciden para almışlar sıkıntısı bize geliyordu, evde hanımın karşısına çıkamıyordu. Biz Ak belediyecilik olarak İşçilerimize ilçe belediyelerindeki en büyük zam miktarı olan 28 zam vererek onların aileleri ile rahat ortam içersinde yaşamaları için her türlü sosyal hak ve maaşlarını ödedik dedi.

Kum Eleme ve Kilitli parke tesisi açarak muhalefetin 15 senelik hizmeti boyunca döşediği kilitli parkeyi kendi dönemleri boyunca 5 katını yaptıklarını bugün itibari ile  günde 400 m2 kilitli parke basan bir Geyve belediyemiz var .

MHP Adayınıda eleştiren Başkan Kaya; halkımızın  karşısında asla yalan söylemediklerini, kandırıkçı olmadıklarını kimseye hakaret etmediklerini birilerinin olduğu gibi 94 de bir partiden, 99 da bir partiden,2004 de bir partiden,2009 da bir partiden siyasete devam ederek anamdan doğduğumdan beri edebiyatı yapmıyoruz dedi.

 Kimseye hakaret etmiyoruz.

Yerel seçimlerin vatandaşımızın, seçmenimizin zarar görmemesi, seçimin mutlu ve huzurlu bir ortamda geçmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Başkan Kaya; Birileri çıkıyor ceceler Köyünde meydanı boş buluyor, Murat Kaya yetim hakkı yiyor, Murat Kaya yalancıdır diyor seçmeninin karşısında, çoçukların ve hanımların olduğu bir ortamda şahşıma ağza alınmayacak hakaretler ediyor.  Bana yetim hakkı yiyor diyenler bunu ispat edemezlerse en büyük yetim yiyenler kendileridir diyerek, ayrıca kötü söz ve hakaretlerine cevap bile vermeyerek kendilerine iade ediyorum dedi. Başkan Kaya zaten halkımız 30 . Mart akşamı bunlara en güzel cevabı verecektir dedi.

  Sandıkları patlatacağız

Büyükşehir’den isteklerinin yerine getirilmesini talep ettiğinde elinin güçlü olmasını yani güçlük bir destek almasının önemini açıklayan Başkan Kaya Allah’ın izni ile 30. Mart gecesi Geyve ve köylerimizde sandıkları patlatarak Ak belediyecilik hizmetlerine devam etmek istediklerini ,  sizlerin takdiri ile ışıkları yeniden yakmak istiyoruz dedi.

Dişli; Halk’a Hizmet, Hak’ka Hizmettir

Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli 2001 yılından beri Geyvelilere, Ülkemize başbakanımızdan aldığımız talimatlar doğrultusunda hizmet etmeye çalıştıklarını, halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek anlamına geldiğini çok iyi bildiklerini ve bu şiarla yola çıktıklarnı belirtti.

Milletvekili Dişli; Başkan Kaya’nın yaptığı ve yapacağı hizmetler ile Geyve’nin gönlünü fethettiğini, kendilerinin de Ankara’da Hükümet desteği olarak her daim yanında olduğunu belirterek, yapılacak hizmetlerin bir anlamının olmadığını, çünkü muhalefetin değil bu projeleri yapmak rüyalarına bile giremez dedi.

2009 seçimlerinde Muhalefetin meşhur mavi dosyaları koltuk altına alarak her akşam bir yolsuzluk dosyası açtığını ancak bunları gerçekliklerine inanmadıkları için mahkemelere taşıma gereği bile muhalafetten seçim sonrası ortalık ta hiç bir şey kalmadığını belirten Dişli, şimdi de aynı olduğunu seçim sonrası yine ortalıkta bu yolsuzluk yaygaracılarından kimse kalmayacak dedi.

3 tane çam ağacının arkasına sığınan gezicilerin gerçek istekleri ortaya çıktığında herkes olayın çam ağacı olmadığını anladı.Bunlar 3. hava alanını istemediler, bunlar 3. Boğaz köprüsünü istemediler, Bunlar İzmit Körfezine yapılacak köprüyü istemediler.Bu projelerin mütaahhitleri bu olaylardan sonra kurulan komplolarla savcılara hesap veriyorlar.

17.Aralık  yolsuzluk operasyonuna da değinen Dişli, Başbakan Erdoğan’ın bu ulusun delikli kuruşuna tenezzül eden evladım da olsa ben onu reddederim dediğini, şu dönemi atlatmak istediklerini bulanık suda balık avlanamaz dedi.

Milletvekili Dişli; Başbakanımızın Türkiye için verdiği sözleri hatırlatarak her şeyin Türkiye için başladığını , Durmak yok yola devam ederek,  daima Millet daima hizmet dedi.

Kaya, Teşekkür Etti

Ak Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya miting sonrası Cumhuriyet Meydanında  Geyve ve Alifuatpaşa’lı Ak parti sevdalılarına seslenerek, bizleri  yalnız bırakmayarak, gösterdiğiniz  coşku ve sevgi gösterisinden dolayı teşekkür ederim diyerek, Pazar Akşamı Argat Mahallesi Hediye Camii karşısında yapılacak olan büyük mitingimize tüm halkımızı bekliyoruz dedi.

Geyvemedya.com/Haber Merkezi

MUHİTTİN IRMAK’IN KONUŞMASI

 

MURAT KAYA’NIN YÖRÜKLER MAHALLESİNE YÜRÜYEREK GİDİŞİ

 

MURAT KAYA YÖRÜKLER MAHALLESİ KONUŞMASI

1.BÖLÜM

 

 

MURAT KAYA YÖRÜKLER MAHALLESİ KONUŞMASI

2.BÖLÜM

 

MİLLETVEKİLİ ŞABAN DİŞLİ’NİN KONUŞMASI

 

 

MURAT KAYA MİTİNG DÖNÜŞÜ-CUMHURİYET MEYDANI

 

MURAT KAYA MİTİNG SONRASI TEŞEKKÜR KONUŞMASI

 

 

MURAT KAYA VE MİTİNGE KATILANLARIN GERİ DÖNÜŞÜ

 

 

10961 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Yörükler Mahallesinde Tarihi Gece..””VİDEO” için 1 yorum

  1. esen dedi ki:

    Başkanın tum gucumuzle yanındayız bu Geyve bu seçimlerde yine sana emanet Allah yolunu açık etsin .

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle