Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Aralık 2013 | Alt Haberler, Geyve

Yılın İlk Seçimi Esnaf Odası Başkanlığında

geyve esnaf odaları başkanlığı seçimiSakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine bağlı odaların genel kurul tarihleri belli oldu.

Genel Kurul tarihlerine göre  Geyve ilçesi Esnaf Odaları Başkanlığı seçimi 01.Ocak.2014 tarihinde yapılacak.Mevcut Başkan İsmail Bulur’un aday olduğu Esnaf Odaları Başkanlığı için şu ana kadar başka bir adayın adı geçmiyor. 

SEÇİMLE BAŞLANACAK

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı esnaf odaların genel kuruları 1 Ocak’ta başlayacak. Mart ayı sonuna kadar tüm odaların genel kurulunu tamamlaması planlanıyor. Yılın ilk gününde Fırıncılar, Mobilya İmalatçıları sandığa gidecek. Aynı gün Geyve Esnaf Odası’nda da esnaf yeni temsilcisini belirleyecek. Seçimlerin ilk gününde çoğunluğun sağlanamaması durumunda bir hafta sonra çoğunluk aranmaksızın seçim yapılacak

BERBERLER İKİNCİ GÜN

2 Ocak Perşembe günü Berberler Odası kongreye gidiyor. Mevcut Başkan Veysel Yıldız’a rakip çıkmayacağı konuşuluyor. Üyeler kendilerine birçok kazanım getiren Yıldız ile bir dönem daha dönem etmeyi planlıyor. Aynı gün Akyazı Berberler Odası’da seçim yapacak. 3 Ocak cuma günü ise başkanlığını Cevat Davulcu’nun yaptığı Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Esnaf Odası seçimlere gidecek. 

EN İYİ ŞEKİLDE

Cumartesi SESOB Hizmet Binasında Minibüsçüler Odası yeni yönetimini belirleyecek. Aynı gün Elektrikçiler Odası ve Sakarya Terziler Odası Genel Kurulu gerçekleşecek. Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası 7 Ocak’ta 8 Ocak Çarşamba günü ise Akyazı Şoförler Odası ve Akyazı Manifaturacılar Kavafiye, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası yeni yönetimini belirleyecek. SESOB Başkanı Hasan Alişan, diğer odaların genel kurul tarihlerinin kesinleşmesiyle açıklanacağı ifade ederek, “Bu sürece en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz” dedi.

1848 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle