Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Kasım 2011 | Gündem, Manşet, Sakarya

5.Olağan Genel Kurulunu geçtiğimiz günlerde yapan Sakarya Yerel Kültür Derneği Özgür Aygün başkanlığında İlk Ziyareti Sakarya Valisi Mustafa Büyük’e gerçekleştirdi.

SYKD Başkanı Özgür Aygün, Kültürel Faaliyetlere Önem vereceğiz.

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Özgür Aygün ve Dernek yöneticileri Sakarya Yerel Kültür Derneğinin 2002 yılından bu günlere yaptığı faaliyetleri ve Sakaryalılık Bilincinin oluşturulması adına üstlendiği misyonun gereği olarak yeni dönemde yapılacak kültürel ve sosyal faaliyetler hakkında Vali Büyük’e bilgi verdiler.

Barış ve Kardeşliğimiz Tüm Türkiye’ye Örnek Teşkil etmektedir.

SYKD Başkanı Aygün, Yerel Kültür Derneği olarak yaptığımız etkinliklerde başta üyelerimiz ve tüm Sakaryalılardan büyük destek görmektedir. İlimize Hangi sebeple olursa olsun yerleşen tüm vatandaşlarımızın kültürlerinin yaşatılması ve korunması bizimde arzumuzdur. İlimizde var olan kültürel mozaik tüm ülkemize örnek teşkil etmektedir. Yerel Kültür Derneği olarak tüm Hemşeri derneklerini bir araya getirerek Sayın Valimizin Desteği ile Sakaryalılık Bilincinin geliştirilmesi adına ortak projeler yapacağız, dedi.

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Yerel Kültür Derneğine Desteğimiz devam edecek.

Sakarya Valisi Mustafa Büyük ,Yerel kültür Derneğinin Yeni Başkanı Özgür Aygün ve Yönetim Kurulu üyelerini kutlayarak başarılarının devamın diledi.

Büyük, Yerel kültür Derneğinin çalışmalarının Valilik olarak geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de destekleneceğini, Sakarya Yerel Kültür Derneğinin Sakaryalılık Bilincinin ve Kültürün yaşatılması adına yaptığı faaliyetleri takdirle karşıladığını belirti.

1236 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle