Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ekim 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler, Videolar

YENİ PTT HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

geyve-ptt-hizmet-binasi-yikimiGeyve’ye yenisi yapılacak PTT Hizmet binası için çalışmalar başladı.

Geyve’de son yıllarda artan kamu yatırımlarına bir yenisi daha eklendi.Hizmet alanı yetersizliği nedeniyle yeniden yapılması kararlaştırılan Geyve PTT için eski hizmet binasının yıkım ile hafriyat kaldırma çalışmaları başladı.

Geyve Cumhuriyet Meydanındaki 317 m2 alan üzerine yapılacak olan yeni PTT hizmet binası 2 katlı ve daha modern dizayn edilecek.

Geyve PTT şubesi yeni inşaatı tamamlanasıya kadar Konyalı Alibey Caddesinde Elvanbey İmareti karşısındaki geçici binasında hizmet vermeye devam edecek

İlçede son yıllardaki kamu yatırımları göze çarpmaya devam ediyor. İnşaatı tamamlanan KYK Yurdu, Ortaöğrenim öğrenci yurdundan sonra inşaatı hızla devam eden devlet Hastanesi ve SGK inşaatlarındaki çalışmalar hızla devam ediyor. Geyvelilerin sabırsızlıkla beklediği Yeni Hükümet Konağı ve Adliye  Sarayı hizmet binalarının yaklaşık maliyet hazırlama aşamasının tamamlandığı ve ihale sürecinin yakın zamanda başlayacağı öğrenildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2674 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle