Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ağustos 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Videolar, Yaşam

Osman Sınav’ın yaklaşık 10 yılın ardından hayata geçirerek, Mustafa Kutlu’nun yaşanmış bir dönem hikayesinden uyarladığı ve Geyve’de çekilen “Uzun Hikaye”nin merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Türk edebiyatının usta öykücüsü Mustafa Kutlu’nun “Uzun Hikaye” isimli eseri sinemaya uyarlandı. Ünlü yönetmen Osman Sınav’ın çektiği filmin yeni döneme damga vurması bekleniyor. Çekimleri tamamlanan ve 12 Ekim’de gösterime çıkacak olan filmin fragmanı da yayınlandı.

Kenan İmirzalioğlu, Tuğçe Kazaz ve Altan Erkekli’nin rol aldığı film, aynı adı taşıyan Uzan Hikaye kitabından uyarlandı. Mustafa Kutlu’nun 2000 yılında yayınladığı Uzun Hikaye, 1950’li, yıllarda Bulgaryalı Ali’nin delikanlılık çağlarında Eyüp’te yazlık sinema işletmecisinin kızı Münire ile kaçmasını ve birbirlerine olan sevda öyküsünü anlatıyor.

Ali’nin adalet ve eşitlik tutkusunun doğurduğu sonuçlar nedeniyle kasaba kasaba dolaşan bu aile; gittiği her kasabada hayatın farklı bir yüzüyle tanışıp bir çok şeye direnmek zoruna kalır.

İşte ‘Uzun Hikaye’nin fragmanı:

uzun hikaye – fragman | izlesene.com

1939 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle