Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ağustos 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Spor, Videolar

Toyota Türkiye, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Sakaryaspor ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Atatürk Stadı’nda düzenlenen töreninde konuşan Toyota Türkiye Üst Yöneticisi Orhan Özer, Sakarya’ya daha fazla katkıda bulunmak istediklerini ifade etti. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile yaptıkları görüşmenin ardından sponsorluk anlaşması imzalamaya karar verdiklerini belirten Özer, “İnşallah daha da ileride katkılarımız artacak. Yapabildiğimizin en iyisini yapmak için uğraştık ve bu noktaya geldik. Anlaşmanın inşallah Sakaryaspor’a katkısı olacaktır, inşallah bir kademe ilerleme imkanı yaratacaktır. Diğer kuruluşlara da bunu öneriyorum” dedi.
İMZA TÖRENİ KONUŞMALARI


Sakaryaspor Toyota İle Sponsorluk Anlaşması… ile geyvemedya

Vedat Yaşlıca: “Bu anlaşma milattır”

 Sponsorluk anlaşmasının Sakarya ve Sakaryaspor için milat olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca ise, “Maddi sıkıntılar yaşayan kulübe büyük katkı sağlayacaktır. Yıllardır Sakarya’da faaliyet gösteren Toyota şehrin sevdası olan Sakaryaspor için katkı vermeye başladı. Hep birlikte takımı daha iyi yerlere getireceğiz” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise şehirde faaliyet gösteren diğer kuruluşlardan Sakaryaspor’a katkı sağlamalarını isteyerek, “Toyota, Orhan Özer’in gayretiyle Sakaryaspor için uzattığımız eli boş çevirmemiştir. İnşallah Toyota, yakında Sakarya’da okul da yapacak ve Sakaryaspor’a katkı sağlayacak. Bunun yanında Sakarya’da faaliyet gösteren ve şehrimizde kazanan diğer firmaların da sosyal projelerde artık Sakarya’da olduklarını göstermelerini istiyoruz. Sadece Sakaryaspor için değil, diğer alanlarda da bunu gerçekleştirmeliyiz. Sakaryaspor ile Toyota arasında başlatılan bu yakınlaşmanın hızla devam edeceğini ümit ediyorum ama bu yetmez. Sakaryaspor’a katkı sağlaması için çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Toyota Türkiye Üst Yöneticisi Orhan Özer ve Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca, Atatürk Stadı’ndaki panolar ile bilet reklamlarını içeren 500 bin liralık sponsorluk anlaşmasına imza attı.Tören sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na ve Toyota Genel Müdürü Orhan Özer’e Plaket ve Sakaryaspor’un forma ve atkısı hediye edildi.

 

2132 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle