Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

 

TOKİ GEYVE ÖĞRENCİ YURDU İNŞAATI İHALESİGeyve Kredi Yurtlar Kurumu öğrenci yurdu işi ihaleye çıkıyor.

Geyve’ye TOKİ tarafından yapılacak olan Kredi Yurtlar Kurumu Üniversite öğrenci Yurdu için ihale aşamasından önce olan son işlemlerde gerçekleştirildi.

Proje Süreci Tamam

Geçtiğimiz ay içersinde Tepecikler Mahallesi Devlet Hastanesi arkasındaki Geyve MYO ‘nun kendi arazisi üzerine yapılacak olan Yüksek Öğrenim öğrenci yurdu inşaatı işi için TOKİ teknik personeli  tarafından  gözlemsel zemin etüd çalışmaları yapılmıştı.

İhale Süreci Başladı

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret eden TOKİ Projeler Daire Başkanlığı’ndan Uzman Murat Gök yaptığı yaptığı altyapı teknik incelemesini tamamlayarak proje’yi idareye teslim etti.

Dişli’ye Teşekkür

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yapılacak 500 kişilik öğrenci yurdu ile  ilçemize getirilecek fakülte yolunda da ilk adımı atmış olacağız.Öğrenci Yurdumuzun programa alınmasında büyük emeği geçen Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişliye teşekkür ederek, kendilerinin Geyve’miz için bazıları gibi laf  üretmeye değil, iş ve hizmet üretmeye geldiklerini belirterek öğrenci yurdu ilçemize hayırlı olsun dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

TOKİ GEYVE ÖĞRENCİ YURDU İNŞAATI İHALESİ

1785 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle