Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Kasım 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Geyve Toç – Bir Sen İlçe Temsilciliği tarafından, Kahvaltılı Toplantı düzenlendi.

‘METİN Tesisi’ndeki Kahvaltılı Toplantıya; Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türk Yılmaz, Mdr. Yardımcıları Yaşar Sarı-Musa Çelebi-Yusuf Şahin, Şube Müdürleri Ziya Karagüzel-Reşat Benli- Yüksel Şavak, Sakarya Toç-Bir Sen İl Başk. Bayram Özmen, Sakarya Memur – Sen İl Başk. Ahmet Öksüzoğlu, Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal, Mdr.Yardımcısı Vedat Hasanoğlu, Merkez ve İşletme Şefleri, Geyve; Sağlık-Sen Eğitim-Sen Büro-Sen Diyanet-Sen Bembir-Sen temsilcileri katıldı.

Geyve Toç – Bir Sen İlçe Temsilcisi Salih Demir, konuklarına ve sendika temsilcilerine kısa bir hoşgeldiniz konuşması yaptı.

Sakarya Toç – Bir Sen İl Başkanı Bayram Özmen, Sendika yasasındaki son değişiklikleri kapsayan bir konuşma yaptı ve soruları cevapladı.

Sakarya Memur Sen İl Başkanı Ahmet Öksüzoğlu kısa konuşmasında, yapılan çalışmalar konusunda bilgiler aktardı.

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz konuşmasında; Verilmesi devam eden burslar, Yeni Atama Yönetmeliği, Sendikal Faaliyetlerin yararları ve Kurulmuş olan Orman Spor Kulübünün faaliyetleri konularında bilgiler verdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1832 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle