Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sağlık

TEDAVİSİ DEVAM EDEN LEYLA ACAR ARTIK YÜRÜYEBİLİYOR

taraklılı-obezite -hastası - leyla acar - artık yürüyebiliyor. (9)Sakarya İli Taraklı İlçesi Yenidoğan Mahallesinde 20 Yıldır Obazite ve buna bağlı sağlık problemleri yaşayan 39 yaşındaki Leyla Acar isimli kız ameliyatından 45 gün sonra 210 kilodan 140 kiloya indi.

Leyla Acar sevk edildiği Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Genel Cerrahi Sevisinde Dr Metin Aydın liderliğinde ameliyat yapıldı.210 kilo olarak ambulansla hastaneye giden Acar ameliyattan sonra evinde tedavi gördü.Kol ve bacaklarındaki şişkinliklerin indiğini ifade eden Acar “Yattığım yerde bile hareket edemiyordum.Şimdi hareket etmeye başladım.Doktorlara teşekkür ediyorum” dedi.

Kızının ameliyattan sonra hızla iyileştiğini belirten baba Kemal Acar ise “Kızım aşırı kiloları nedeniyle yürüyemiyordu.Maddi durumumuz nedeniyle tedavi ettiremiyorduk.Bize yardımcı olan herkesten Allah razı olsun.Tedavisi devam ediyor.Tedavide ekonomik olarak zorlanıyoruz.Kullanması gereken zorunlu ilaçları var” ifadelerini kullandı

Anne Maviye Acar ise “Kızım yürüyemez durumdaydı.Sırt üstü yatamıyordu.Tedaviden sonra yürümeye başladı.İnşallah daha iyi olacak” dedi.

İzzettin KÖMÜRCÜ-TARAKLI

3229 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle