Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Şubat 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Videolar, Yaşam

Cadde ortasında meşaleli evleme teklifi

Sakaryasporlu tatanganın çark caddesindeki evlenme teklifiTatanganın Evlilik teklifi Çark caddesini Coşturdu.

14 Şubat Sevgililer Günü akşamı ilginç bir evlenme teklifine ev sahipliği yaptı. Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar’a mensup Emrah Meçli, uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Emriye Kar’a hazırladığı bir şovla evlenme teklifinde bulundu. Meşalelerle yapılan teklif karşısında şaşıran genç kız ‘Evet’ dedi

Adapazarı’nın en hareketli caddelerinden biri olan Çark Caddesi’nde dün akşam birlikte yürüyen Emriye Kar ve erkek arkadaşı Emrah Meçli’nin etrafını, bir anda yaklaşık 50 kişilik Sakaryaspor taraftar gurubu sardı. Emrah Meçli’nin ‘Benimle Evlenir misin’ pankartıyla yürüyen grup, Sakaryaspor için söylenen ‘Seviyorum Seni’ şarkısını söyledi. Pankartın önüne geçen Emrah Meçli de şarkıya eşlik ederek, kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu.

Büyük şaşkınlık yaşayan genç kız teklifi kabul ederken, meşaleler eşliğinde kendisine armağan edilen yüzüğü parmağına taktı. İki sevgili, taraftar gurubu ‘Tatangalar’ın meşaleli yürüyüşü eşliğinde Çark Caddesi’nde bir süre el ele tutuşarak gezdi.

KAYNAK:www.medyabar.com

4774 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle