Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Ocak 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet, Sağlık

PAŞALAR KONAKLAR ” na İlgi Giderek Artıyor…

Taraklı ,paşalar Konakları, (4)Taraklı yolunun Paşalar Köyü yakınlarında inşaatı devam eden ” Paşalar Konakları” cazibe merkezi oldu.

Hafta sonu, organizatörler tarafından “Paşalar Konakları” inşaat alanına getirilen konuklara görevliler tarafından ön bilgiler verilerek inşaat sahası gezdirildi. Sunum salonunda ise konuklara, Termal Tesis ve Konaklar ile ilgili slayt destekli sunumlar yapıldı.

Konuklar açıklamalarında; “Tesis bize çok şirin geldi. Çünkü; ana yola çok yakın, hemen arkasında orman var. Geyve İlçesine 15 km mesafede, Taraklı İlçesine 15 dakika mesafede, kısa sürede istediğimiz yöndeki bir yerleşim yerine ulaşılıyor.” Dedi.

Tesis sahibi Ahmet Varnalıoğlu şu bilgileri verdi: “Konuklarımızın memnuniyeti elbette bizleri de sevindiriyor. Ulaşımın kolay olmasının çekici olduğunu, konut planlarını beğendiklerini, yeşil alanlara çok yer verilmesinin dikkat çekici olduğunu söylediler. Kendimizi yenilemeğe ve yeni projeler geliştirmeğe devam edeceğiz.”

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

3012 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle