Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Mart 2013 | Alt Haberler, Geyve

Tabela Yenilendi

imagesGeyve Belediye Hizmet  binasına yapılan tadilattan sonra krom harflerle tasarlanan yeni tabela takıldı.
Eski tabelanın yerine takılan Geyve Belediyesi tabelasının gece görüntüsü Cumhuriyet Meydanına ayrı bir güzellik kattı.

Yazıyı gören vatandaşlar: “Geyve Belediye binasının iç ve dış tadilatı yapıldıktan sonra binaya yakışır şekilde “T.C. Geyve Belediyesi”adı yazılarak gece ve gündüz görüntüsü ile  ilçemize ve belediye binasına yakışan  bir görüntü oluştuğunu belirttiler.

geyve belediye binası

foto

3191 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tabelanın Gece Görüntüsüyle Meydanı Büyüledi. için 5 Yorum

 1. s7v7n dedi ki:

  Aydınlatmalı tabelalar bulunalı 20 yıl oldu sayın yazar. GeyveMedya sanki önceki tarafsız çizgisinden uzaklaşıyor gibi artık. Bence bir şeylerin yapıldığı anlatılırken haber içerisinde yoruma çok fazla yer verilmez, bırakın millet muhteşem mi olmuş yoksa kötü mü olmuş kararını versin. Sayın başkanın yaptığı çalışmalar tabiki haber değeri taşır. Fakat haberlerinizde muhteşem diyerek yansıttığınız bazı şeyler artık günümüzde normal olan şeyler. Yol çalışmaları yapılıyor, güzel taşlar döşeniyor kaldırımlar yapılıyor ama sonrasında temizlik ? Her taraf toz toprak devam ediyor. Çok farklı şehirlerde yaşamış bir şehirdaşınız olarak üzülerek söylemek isterim ki hala kötü bir şehircilik anlayışı ve planlama var.

  • misafir dedi ki:

   evet farklı şehirlerde şehircilik ve planlama çok iyi hatta mükemmel diyebiliriz fakat 22 tirlyon borçla alınan belediyede çalılışmalar anca bu kadar oluyor.Bir taraftan borç ödeyip bir taraftan hizmet etmek kolay değil bu zamana kadar her iş yaptıtırılmak istendiğinde bütün kapılar kapalıydı GEYVE BELEDİYE sine iş yaptıracak kişi geyve belediyesine iş yapmam para alamıyorum diyordu belediye hizmet binası yenilendi anca tabelaları takıldı.İnşallah daha güzel daha kentleşmiş bir geyve olacaktır.Tabi bunların hepsi olabilmesi için her bireyin geyve için özveri ile çalışması gerekmektedir.Bu geyve hepimizin her şey daha güzel bir GEYVE için

 2. KAAN dedi ki:

  ..VAY BE HİZMETE BAK.. ACAYİP BÜYÜLEMİŞ MEYDANI BÖLE BİŞEY YOK SÜPER:)

 3. bülent dedi ki:

  güzel olmuş ama tabaleyı takan arkadaş tam manasıyla olçmeden takmış guzelce ortalansaydı daha güzel olaçaktı benım yorumum

 4. emre dedi ki:

  yapancı birinin geldiginde oranın belediye binası oldugunu tahmin edemiye bilirdi ..

  ikinci husus belediyenin önünde bulunan 2-3 agacı tabela gözüksün diye kestiniz …

  gerci kesilen agaçlarda dengesiz büyümüş ve yamuk du baya …

  sade cam agaçların olması daha güzel olmuş

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle