Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Haziran 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Yaşam

Süleyman Pınar  Güven Tazeledi…

dernek.8Süleyman Pınar  Güven Tazeledi…

 

Geyve Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu, Dernek Lokalinde yapıldı.

Olağan Genel Kurula, kayıtlı 75 üyenin 43 ü katıldı.

Hazurun cetvelinin imzalanmasından sonra,Başkan Süleyman Pınar genel kurula gelen üyelere teşekkür konuşması yaptı. Pınar konuşmasının sonunda, kısa bir süre önce vefat eden Çamlık Muhtarı için fatiha okunmasını rica etti.

Verilen bir önerge ile Genel kurulu yönetmek üzere Divan oluştu. Divan Başkanlığına Cevat Korkmaz, katip üyeliklere Mehmet Bilgiç ve Kemal Ağaçdelen seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, Boğaz Köy Muhtarı Hüsnü Çapa; Yönetim-Denetim Kurulu raporlarını, Tahmini Bütçe ve kesin hesap raporlarını genel kurula okudu. Okunan raporlar oy birliği ile aklandı. Yönetim ve Denetim Kurulu seçimine geçildi.

Süleyman Pınar seçime tek liste olarak katıldı. Seçime katılan 43 üyenin tamamının oyunu aldı. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri şunlar:

Başkan: Süleyman Pınar (Ilıca K. Muhtarı)

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: İsmail Aşçıoğlu(Safibey K.Muhtarı), Hüsnü Çapa(Boğaz K.Muhtarı), B.Cevdet Özcan (Sarıgazi K.Muhtarı), Mehmet Tufan(Dere K.Muhtarı), Osman Öztürk(Eşme K.Muhtarı), Muammer Yüksel( Saraçlı K.Muhtarı), Erdal Üstün(Akdoğan K.Muhtarı), Altan İnönü(Doğantepe K.Muhtarı), Metin Ergin(Orhaniye Mahallesi Muhtarı).

Denetleme Kurulu ASil Üyeleri: Ayhan Güngör(D Akçaşehir K.Muhtarı), Şaban Okuş(G. S. Paşa Mahallesi Muhtarı), Şaban Tetik(Aydınlar K.Muhtarı).

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2044 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle