Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

SAADET PARTİSİ SANDIK ÜYELERİ MÜŞAHİTLERİ TOPLANTISI 

showthumb (2)Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı sandık kurulu üyelerini toplantıya çağırdı.

Tüm mahallelerde, sandık başlarında görev yapacak görevlilere eğitim çalısması yapıldı. Eğitim çalısmasının sunumunu İl Karargah Başkanı Sayın Osman ÜNLÜ yaptı. Seçimin sandıkta kazanılacağını bilen Saadet Partisi, her sandıkta kaybolan bir oy, 160 bin oyun  kaybı demektir. Onun için sandıklara sahip çıkılması konusunun önemi belirtildi. Saadet Partisi, Türkiye’nin en temiz ve Türkiyenin gerçeklerini bilen ve dert edinen Milli Görüşün tek partisidir.

Saadet Partisi, hiçbir partiyle işbirliği yapmaz ve bu Geyvede de böyledir. Aldığımız duyumlara göre Bütün Türkiye’de  ve Geyve’de böyle dedikodular üretiliyor. Bunları yayan da bunlara alet olanda şerefsizdir. Bizimde böyle bir şey yaptığımızı ispatlarlarsa biz de şerefsiziz. Türkiye’de ve Geyve’de Saadet Partisi’nin yükselişini gören bazı çevreler böyle dedikoduları üretecekler. Halkımızın böyle dedikodulara aldanmamasını rica ve temenni ediyoruz. 
Kamuoyuna duyurulur. 

1131 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle