Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

SAADET PARTİSİ BOĞAZKÖY, DOĞANÇAY, NURUOSMANİYE ve ŞEREFİYE KÖYLERİNDEYDİ

saadet partisi-geyve-serdar aatay-boğazköy-doğançay-nuriosmaniye-köy gezisi- (7)Başkan Serdar ATAY, Belediye Meclis Üyeleri ve Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı Boğazköy, Doğançay, Nuruosmaniye ve Şerefiye köylerini ziyaret ettiler. Köylülerle hasbihal eden Başkan Serdar ATAY, onların dertlerini, sıkıntılarını dinledi.

Diğer köylerde olduğu gibi bu köylerde de aynı sıkntıların yaşandığını bizzat vatandaşlarımız dile getirdi. Seçimden seçime hatırlandıklarını ifade eden köylü kardeşlerimiz, gidişatın içaçıcı olmadığını ve günden güne kötüye gittiğini söylediler. 
Başkan Serdar ATAY şunları söyledi : ” İnşallah göreve geldiğimizde tesbit ettiğimiz olumsuzlukların üzerine gideceğiz. Sizlerin durumunu düzeltecek adımları bir an önce atacağız. İsdihdam alanları oluşturmak için İşadamlarıyla görüşüp, onlara gerekli yardımı yaparak Fabrikalar açılmasına destek olacağız. Meyve-Sebze hali ve kooperatifler kurarak çiftçi kardeşlerimizin ürünlerini değerinde satacakları ortamı oluşturacağız. Halk meclisleri kurarak ve muhtarlarımızla devamlı irtibat halinde olarak sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözeceğiz. Belediyemizin kapısına ” RÜŞVET ALANDA VERENDE MEL’UNDUR! ” Hadisi Şerifini asıp,  adam kayırma, iltimas, görevi kötüye kullanma gibi ahlaksız davranışları yok edeceğiz. Belediyemizin kapısını ardına kadar açıp sizleri güler yüzle karşılayacağız.” dedi.

2647 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

SP Adayı Atay Geyve Boğazından Seslendi.. için 1 yorum

  1. geyvede belediye başkan adaylarına bir bakıyorum da içlerinde en temiz adaylardan biride saadet partisi adayı serdar atay diğer başkan adayları ortamı çok gerdi bu işin sonunu hayırlı görmüyorum. serdar kardeşimize alifuatpaşalılar olarak bu dürüstlüğü ve efendiliğinden dolayı destek veriyoruz başıralar serdar bey yolun açık olsun.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle