Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Ocak 2013 | Alt Haberler, Erdinç Tuna, Geyve, Manşet, YAZARLAR

Sitemizdeki Yenilikler devam ediyor..

geyvemedya.com Sitesindeki yenilikler

Geyvemedya.com ailesi olarak izlere daha iyi güncel ve güvenilir haber sunma konusunda yaptığımız çalışmalar devam ediyor.

İstek sizden Yapması bizden

Bu konuda vatandaşlarımızdan gelen yoğun talepler doğrultusunda sitemiz ana sayfasındaki değişikliklere devam ediyoruz.

Geyve MYO öğrencilerinin defalarca bizlere otobüs hareket saati sıkıntılarını iletmesi ve yine halkımızın nöbetçi eczane sıkıntısını sorması üzerine sitemizde bir çalışma başlattık. 

Otobüs Saatleri-Nöbetçi Eczaneler

 

Artık bir tıklama ile Geyvedeki nöbetçi eczaneleri, Geyve Koop. Adapazarı hareket saatlerini öğrenebilecek ve yine bir tıklama ile sitemizden Devlet hastanelerine  muayene sırası alabileceksiniz. 

Bu işlerin vatandaşlarımızca daha kolayca algılanabilmesi için sitemiz ana sayfası sağ bölümdeki görsel alanda eczaneyi öğrenmek için “NÖBETÇİ ECZANELER” resmine Geyve Koop otobüs hareket saatleri için “GEYVE KOOP” resmine ve hastane muayene sırası alabilmek içinde “HASTANE RANDEVU” resmine tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni yılda yeni site parolasıyla girdiğimiz bu günlerde yine sizlerden gelecek her türlü istek ve değişim taleplerine Geyvemedya.com ailesi olarak yerine getirmeye çalışacağız.

Bu vesile ile de 2013 yılının sizler için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, bütün Geyve’li hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

GEYVEMEDYA SİTESİ 2013 YILI

 

1536 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle