Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Ocak 2013 | Alt Haberler, Yaşam

Senmisin Define Haberi Yapan..!

senmisin-define-haberi-yapane7babb87ffValilik asayiş bülteninden alıp define haberi yaptı, tehdit edildi, darp edildi ve
Pamukovamedya.com haber sitesi sahibi Sefa Yaprak, Sakarya Valiliğinin basın kuruluşlarına gönderdiği Jandarma asayiş bülteninden Pamukova da meydana gelen olaylardan Kazimiye köyünde 31 Aralık 2012 günü sabaha karşı Jandarmanın izinsiz kazı ijbarı alması üzerine 1 kişi hakkında işlem yaptığı haberini yapınca, önce tehdit aldı daha sonrada darp edildi.

Alınan bilgilere göre Pamukovamedya internet haber sitesi sahibi Sefa Yaprak, Pamukova Kazımiye Köyünde meydana gelen izinsiz kazı olayına karışan, aracı ve kazı malzemeleri ile yakalanan F.B ve arkadaşları tarafından önce tehdit edildi daha sonra da darp edildi.

Haberin yanlış olduğunu iddia eden F.B ve arkadaşları Sefa Yaprak ile görüşmek istediler. Yaprak bu görüşme isteği üzerien F.B’ye ait iş yerine gitti. Burada haberin yanlış olduğunu iddia eden F.B ve arkadaşlarına Sakarya Valiliğinden gelen Jandarma Asayiş Bültenin de yazan olayın aynısını yazdığını söylerken, önce haberi kaldırması için tehdit ettiler. Daha sonra da Sefa Yaprak’a saldırarak darp ettiler.

Olay yerine gelen polis’e şikayetçi olan Sefa Yaprak, önce darp raporu alınması için hastaneye sevk edildi. Daha sonrada müşteki olarak ifadesi alınan Sefa Yaprak’ın hastane raporunda darp ve cebir izine rastlandığı belirtildi. Olaya karışan ve Sefa Yaprak’ı darp ettikleri iddia edilen şahıslar ifadeleri sonrası C.Savcılığınca serbest bırakılırken tahkikatın devam ettiği bildirildi.

1698 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle