Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Şehit Aileleri ve Gazilere Yemek Programı Düzenlendi

Şehit Aileleri ve Gazilere Yemek Programı Düzenlendi

Geyve Kaymakamlığı öncülüğünde, Belediye Başkanlığı ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi tarafından ilçemizdeki şehit aileleri ve gazilerimiz onuruna yemek programı düzenlendi.

Yemek programına Kaymakam İlyas Memiş ve eşi Gülcan Memeiş, Belediye Başkanı Murat Kaya ve eşi Filiz Kaya, Garnizon Komutanı Per. Yzb. Taner Çolak, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. R. Gökhan Civek, İlçe Emniyet… Müdürü Uğur Duman, İlçemizdeki şehit aileleri, gazilerimiz ve aileleri katıldı.

Programda Kaymakamımız İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şube Başkanı Hayrettin Kaplan birer konuşma yaptı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; “Kaymakamlığımız ve ilçe protokolümüzle birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Sakarya Şube Başkanımız Sayın Hayrettin Kaplan, çok değerli şehit yakınlarımız ve gazilerimizi aileleri ile birlikte ilçemizde ağırlamaktan büyük onur duydum. Vatan size minnettardır. Bu güzel akşam yemeğinde sizlerle birlikte olmak bizleri onure etti. İlçem adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler hiçbir zaman unutulmayacaksınız. Her zaman sizlerin emrinizdeyiz. Sizler için ne yapsak azdır. Sizin gibi koca yürekli insanlar oldukça bu Vatan ilelebet payidar kalacaktır”, dedi

Kaymakam İlyas Memiş konuşmasında; “Siz değerli şehit ailelerimiz ve gazilerimizle bir araya gelmeyi arzu ettik. Öncelikle davetimize iştirak ederek yemek programımıza katılmanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, sizleri saygı ve hürmetle selamlıyorum. Şehitlik ve Gazilik gibi ulvi makamlarla şereflenmeniz dolayısıyla siz değerli Gazilerimiz ve Şehit Ailelerimiz bizim baş tacımızsınız. Bu yıl farklı bir uygulama yaparak, Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizi özel günlerin haricinde de ara ara ziyaret ederek hal ve hatırlarını soruyoruz. Ve inşallah bundan sonra da bu ziyaretlere devam edeceğiz. Devletimizin her zaman Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin yanında olduğunu, herhangi bir talepleri ve sıkıntıları olması durumunda her zaman takipçisi olunacağını” ifade etti.

Kaymakam İlyas MEMİŞ konuşmasını; şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmetle yâd edip, katılımları için Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimize, programa verdikleri destekleri için Belediye Başkanımıza ve Dernek Başkanımıza teşekkür ederek tamamladı.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1952 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Şehit Aileleri ve Gazilere Yemek Programı Düzenlendi için 1 yorum

  1. bozok66 dedi ki:

    Allah kabul eylesin

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle