Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Aralık 2012 | Alt Haberler, Sakarya

  SERDAR AKYAY SAGÜSAD’IN KONUĞU OLDU

 

 

manset-1--575a1a32d6Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Yarışmalar Birimi Sorumlusu , aynı zamanda Geyve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde bir dönem Fotoğrafçılık Kursu öğreticiliği yapan Serdar  Akyay , Perşembe etkinliklerinde Sakarya Güzel Sanatlar Derneği (SAGÜSAD)’nin  konuğu oldu.

 

Portfolyolarından seçkiler sunan Serdar Akyay büyük ilgiyle karşılanırken, bir anlık ışık gösterisiyle de fotoğraf severlerde unutulmaz bir iz bıraktı.Çekimlerini sistemli olarak gerçekleştirip birleştiren Akyay, sanatına hayran kalan izleyicilerin yoğun sorularına cevaplar verdi.Akyay bu sanata yeni başlayanlara kendilerine uygun bir alan seçmelerini ve bu alanda fotoğraflar üretmelerini de önerdi.

SAGÜSAD Başkanı Müjgan Zaman da kendilerini kırmayarak konukları olan Serdar Akyay’a teşekkür etti ve Kocaeli’de yaşamasına rağmen Geyve’de bir köyde  yazlarını geçirmesinden dolayı kendisini hemşehri olarak gördüklerini belirtti.Sanatseverler için SAGÜSAD’da yeni fotoğraf kursu seminerleri Arzu Açıkel ile 14 Ocak’ta Cihat Çavdar ile 15 Ocak’ta devam edecek.

manset-1--575a1a32d6

1156 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle