Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Ocak 2012 | Manşet, Sağlık, Yaşam

Sayez A.Ş Afyonkarahisar da Salutaris Termal Resort Adıyla büyük bir projeye imza atıyor. Klasik termal anlayışının dışında adeta bir sağlıklı yaşam kenti olacak tesisin 2013 yılında tamamlanması bekleniyor.

İşte Bu sağlık kompleksinin tanıtımı için Salutaris yetkililerince Geyve Kültür merkezinde toplantı düzenlenecektir.

“Mavi ve Yeşilliğin Esenliği”

Üzerinde sevdiklerimizle beraber kendi yerimizde sağlıklı ve huzur dolu bir tatil ve sağlık sunan kaplıca merkezinde yaşam keyfini tanımak istermisiniz?

Şirketimizin 13.01.2012 Cuma günü saat 20:15 te Geyve Kültür Merkezi Öğretmenevinde yapılacak olan Tanıtım konferansına ailenizle beraber teşriflerinizi bekleriz.

Salutaris Termal Tatil Köyü   

Katılımcı Konuşmacı

Bayram Ilgın/Salutaris Termal Proje Koor.

Yasemin Tosbeş/Bölge Koordinatörü

TARİH:13.01.2012

SAAT:20:15

ADRES:Geyve Kültür Merkezi/Öğretmenevi Salonu-GEYVE

DÜZENLEYEN:Hüdaver Fırtına-Adnan Dinçer-Ahmet Özdemir-Savaş Gündoğdu

 

2694 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Salutaris Termal Tanıtım Toplantısı için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    İşte, mükemmel çağdaş, sağlık huzur ve mutlu bir yaşam merkezin de yaşamak Geyveli insanların da hakkıdır.Dünya standartlarında 5 YILDIZLI bir hizmet sunacak ve yatırımdan kazanç elde edeceğiniz mükemmel bir mekan.İnsanlar yaşamları boyun ca sağlıklarını düşünmeden para kazanırlar.Gün gelir kazandıkları paraları tekrar harcadıkları sağlıklarına kavuşmak için para harcarlar.Bu toplantıya katılarak hem para kazanma hemde genç yaşta sağlıklarını korumalarıdır.Türkiyede yaşama yaş ortalaması 65 dir.Avrupada ise 92 dir.Onlar hem kazanıyorlar hemde sağlıklarını koruyorlar.Bahane hazır.Onların ekonomik durumları mükemmel.Bizim yaşam şartlarımız onlardan geri kalmaz.Fakat bizler yaşama biçimini daha oturtmamışız.Baba evladına ölünceye kadar bakar ve o da yetmez torununada bakmakla yükümlüdür.Batı 18 yaşından sonra bakmakla yükümlü değildir.Bir düşünün onlar mı zengin biz mi?Bizler yedi ceddimizin geçimini düşünürüz.Her cuma günleri yardım ederiz.Gerçi onlarda kiliseye verirler.yada havralara yardım ederler.Türk milleti tüm dünyadan sorumlu tutar kendisini.HER KAHVE KÖŞESİNDE devlet yönetiriz.Eleştiririz.SONUÇ, MASADAN KALKAR, İYİ GÜNLER DİLERİZ.Bizler dünyayı avucumuzun içinde biliriz.Milletimizin adım atmadığı yer yoktur.İsteğimiz tüm insanların sağlıklı huzurlu ve bol kazançlı bir beldede sizin bir devre mülkünüz olmasın?Haydi önce bilgilenmeye,sonrada bu mükemmel yerden devre mülk sahibi olmaya.EN DERİN SAYGILARIMLA.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle