Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Ocak 2012 | Gündem, Manşet, Sağlık

Afyon Salutaris termal Otel ve Kaplıca evlerinin tanıtımı Kültür merkezinde yapıldı.

Salutaris Termal Otelin Geyve Bölge sorumlularından Adnan Dinçerin sunuş konuşması ile başlayan tanıtım programı  Salutaris Termal Proje Koordinatörü Yasemin Tosbeş’in   termal otel ve kaplıcalar hakkında katılımcılara bilgi vermesi ile son buldu..

Türkiye’nin en büyük termal tesisine imza atan Sayez &RCi  ortaklığı girişim grubunun  tanıtım koordinatörü Yasemin Tosbeş; gelecekte “Türkiye’nin termalde dünya liderliğine aday tek ülke olacağını, ayrıca  ” Türkiye’de turizm denince hemen deniz-kum-güneş ön plana çıkılıyor. Oysa Türkiye’nin asıl zenginliği şifalı suları ve termal kaynakları. Bu potansiyel harekete geçebilirse Türkiye turizmde çok büyük bir sıçrama gerçekleştirebiliceğini  söyledi.

Tosbeş konuşmasında; Salutaris kompleksi 124 dönüm alan üzerine kurulan, İçinde yüzme havuzlarından, sağlık merkezlerine her türlü konforu barındıran bir kompleks. Bu arada dinlenmenin yanı sıra tedavi nitelikli bir yaklaşım nedeniyle uzun süreli konaklamanın da olması gerekiyor. Tesisimizde ‘devre tatil ‘ anlayışı içerisinde uzun süreli konaklamalara imkân verecek bir yapılanmaya gittik. 19 bin civarında bir devre ünite oluşumunu gerçekleştirdik. Aynı şekilde projenin içerisinde bir ‘kür merkezi ‘ yapılanmamız var ki, burası da hem ülke dışından gelenler, hem de yurt içinden günlük ve kısa süreli faydalanmayı düşününler açısından ele aldığımız ayrı bir yapı olarak ortaya “ diye konuştu.

Salutaris termal Tesisine önümüzdeki günlerde otobüs kaldırılacağını belirten Tosbeş; yapılacak olan tanıtım gezisine katılmak isteyenlerin  Geyve Bölge Müdürümüz Hudaver Fırtına’ya kayıt yaptırmalarını rica ederiz.

E.Tuna-N.Cihan-Geyvemedya.com

2476 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Salutaris Termal’in Tanıtımı Yapıldı için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Salutaris(suyla gelen sağlık) tanıtımına gelerek bizleri onure eden başta Geyve medya ve geyve habere vve tüm Geyvelilere teşekkür ederiz.Ayrıca gelerek bizleri onure eden Umurbey okul müdürü M.Emin ŞİMŞİRE de teşekkür ederim.Tanıtımını yapan bölge kordinatörü Yasemin TOSBEŞ’edeAfyondan gelerek bizleri bilgilendirdiği için de ayrıca teşekkür ederim.Termal tesisler insanın metabolizmasını düzenleyen veşifa veren kaynaklarımızdır.Bu Allahın insanlara bir lutfudur.Yararlarını saymakla bitmez.Gidip yerinde görmek ve tanıtım toplantılarına katılarak bilgi edinmek ve durumumuza göre bir devre mülk almaktır.Hem sağlık hemde yatırım amaşlı kullanabileceğimiz bir imkandır.Sağlıklı ve huzurlu bir hayat istiyorsak mutlaka bir devre mülk almaktan geçer.Önce faydasına ve önemine inanacaksınız.Gitmek isteyenler bizleri arayarak bilgi edinip,yerinde görmek için isim yazdırırlar.Tel:05436718927 yi arayarak yerinde gidip görebilirler.Biz sizlere bir telefon kadar yakınız.Huzurlu bir şekilde gidip gelirsiniz.Gidip devre mülk alanlardanda izlenimlerini öğrenerek ön bilgi edinebilirsiniz.Her iş gönlünüze olsun derim En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle