Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Ocak 2014 | Alt Haberler, Sakarya, Spor

Sakaryaspor’a 500 bin liralık destek sözü

sakaryaspora iyi haberSakaryaspor’da Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay öncülüğünde başlatılan kurtuluş hareketinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Yeşil-siyahlı takıma destek olunması amacıyla bugün Sakarya Valiliği’nde bir toplantı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıya Vali Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti Milletvekili Şaban Dişli, CHP Milletvekili Engin Özkoç, Türk-İş Genel Başkanı Ergun Atalay ve SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda Sakaryaspor’a destek sözü çıktı. Alınan bilgilere göre AK Parti, CHP, MHP 100’er bin TL, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ve Türk-İş Genel Başkanı Ergun Atalay 50’şer bin TL olmak üzere toplan 500 bin TL desteği verilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Öte yandan ay sonunda yapılması planlanan dev toplantının günü ile ilgili olarak bir netlik çıkmadığı da gelen haberler arasında yer aldı.( Medyadetay.com )

sakaryaspor_gorusmesi.jpg-18-01-2014

1138 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle