Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ağustos 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Sakarya Valiliği, Şehit Yakınları ve Gazilere İftar Verdi…

Geyve İlçesindeki Şehit Yakınları ve Gaziler, Sakarya Valiliği tarafından ‘Elmas Garden Inn’ de verilen iftar programına, ‘Geyve Koop’ tarafından kendilerine tahsis edilen araç ile katıldı.

İftar programına: Kıbrıs Gazileri; (MuharipGaziler Derneği Geyve Şb. Bşk.) Ekrem Uysal, Davut Beşli, Rıza Nuray ile Gazi Hikmet Çakır ve eşi Sevinç Çakır, Şehit Recep Demir’in kız kardeşi Birsen Demir ve ağabeyi Zafer Demir, Şehit Erdinç Türetken’in annesi Selime Türetken ve yengesi Refiye Molla ile kardeşi ve eşi, Şehit Ali Demir’in kardeşleri Hasan Demir-Hüseyin Demir-Recep Demir, Şehit Şenol Kamış’ın ablası Sabiha Işık ve konuğu, Şehit Atanur Bulut’un annesi Fatma Bulut ve dayısı Celal Koyun katıldı.

Elmas Garden Inn girişinde konukları, Sakarya Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şb. Mdr. Taylan Şanlı ve Eşi tek tek karşıladı. Konuklar Otelin Lobisinde iftar vaktine kadar istirahat etti. Sakarya Valisi Mustafa Büyük otele geldi ve lobideki konuklar ile ilgilendi ve onlar ile bir süre sohbet etti.

İftar programına İlçelerin Kaymakamları da eşleri ile gelerek, ilçelerinden gelen konukları ile aynı masayı paylaştı.Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Eşi ve çocukları ile Geyve İlçesinden gelen Şehit ailelerinin bulunduğu masayı paylaştı.

İftar Programını, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Koordinatörü Cengiz Özer yönetti.

İftar sonrası, Sakarya Valisi Mustafa Büyük ve Sakarya Müftüsü İlyas Serenli birer konuşma yaptı.

Birlikte yapılan yemek duası ile iftar programı sona erdi. Otel çıkışında konuklara; içinde çikolata ve kolonya bulunan çantalar hediye edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1635 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle