Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Spor

Sakarya Karate Antrenörleri Toplandı…

SAKARYA KARATE ANTRENÖLERİ TOPLANDIİlimizin en başarılı spor branşlarının başında gelen karate branşının antrenörleri 2013-2014 sezonu için toplantı yaptı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün destekleri ile Ekim ayından itibaren iller arası lig müsabakalarının devamı ve işleyişi hakkında fikir birliğine varan antrenörler liglerin sistemini de değiştirme kararı aldılar.

Toplantıya  Karate Federasyonu il temsilcisi Aykut Duman, il tertip kurulu üyeleri Hikmet Şaha, Uğur Kobaş,  Adapazarı ilçesinden Mustafa Solmaz, Halime Irak, Şevki Abakoç, Akyazı ilçesinden Sezai Yolcuoğlu, Ferizli ilçesinden Hüseyin Şener, Pamukova ilçesinden Muammer Sağlam, Geyve ilçesinden Yaşar Ordu, Memduh Sakarya, Arifiye, Sapanca ilçesinden Tayfun Kobaş, Hendek ilçesinden Nurkan Kayacık,  İl Hakem Kurulu başkanı Doğan Erdoğan katıldı.

İl Tertip Kurulu üyeleri Uğur Kobaş ve Hikmet Şaha “ilimiz organizasyonu ile yıllardır gerçekleştirdiğimiz liglerin ne kadar verimli olduğunu en son yapılan ümitler, gençler ve 21 yaş altı Türkiye şampiyonasında gördük. Milli takıma seçilen ilimiz 9 sporcusu ve milli takımın yarısı bu liglerde mücadele eden sporcular. Yaptığımız liglerin ülkemize yararı var. Kazanan Türk sporu oluyor. Bu başarılarda İl Müdürümüz Salih Koşu ve Şube müdürümüz Bülent Kasım’ın destekleri çok önemli. Onların destekleri olmazsa bu ligleri bölgesel halde devam ettiremeyiz. il müdürümüz ve şube müdürümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Dediler.

1950 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle