Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Eylül 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Sakarya Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek ve yönetim kurulu üyeleri Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık’ı ziyaret etti.

Ziyarete Ak Parti Sakarya kadın kolları başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek ile birlikte teşkilat üyelerinden medya başkanı Elif Peker, sosyal ilişkiler başkanı Semiha Bafralıoğlu, ekonomi işleri başkanı Zeynep Nur Çalışkan ve yönetim kurulu üyesi Filiz Erbay katıldı.

Başkan Çalık’a yapılan ziyaretten sonra Alifuatpaşa Ak Parti teşkilatına geçen misafirleri Ak Parti Belde Başkanı Yusuf Besen, belde kadın kollları başkanı Müzeyyen Gümüş, Ak Parti gençlik kollları başkanı Selçuk Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri teşkilatta ağırladılar.

Ak Parti Alifuatpaşa kadın kollarının faaliyetlerinin gündeme alındığı bu ziyarette başkan Atabek, belde teşkilatının çalışmalarından fazlasıyla memnuniyetlerini dile getirdiler.

Alifuatpaşa kadın kolları Başkanı Gümüş ise bu ziyaret bizleri gerçekten onure ettiğini, sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz dediler.

 

 

 

 

 

 

 

 

2964 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle