Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Kasım 2011 | Gündem, Manşet, Siyaset

Saadet Partisi Geyve İlçe Yönetimi, yönetime yeni seçilenler ve seçim sürecinde görev yapanlara ‘Yıldız Et Lokantası’nda yemek verdi.

Yemeğe ve toplantıya; Eyüp Yıldırım (SP İl Başkanı), Osman Ünlü (İl Bşk. Yard.), Casim Çelik (İdare Amiri), Emin Ayhan (Geyve Müfettişi), İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, il ve İlçe delegeleri katıldı.

SP İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu açıklamasında şunları söyledi; ’30 Ekim 2011 tarihinde yaptığımız kongrenin başarılı olması için çalışan ve yönetime seçilen arkadaşlarımız, İl ve ilçe Delegelerimiz ile yemekli bir toplantı düzenledik. Yemekten sonra Partimizin bürosuna geçerek, köy ve mahalle temsilcileri konusunda görüşmeler yapacağız. Köylerin, yönetim kurulu üyelerine dağılımından sonra köy ve mahalle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yaklaşan yerel seçimler ile ilgili olarak belediye başkan aday adayları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Enkısa zamanda Saadet Partimize ve Geyvemize yakışır adayımızla halkımızın karşısına çıkacağız. Ekonumiyi, hayvancılığı, işsizliği ve Türkiye’yi manevi tahribattan kurtaracak tek adres Saadet Partisidir. Çünki Saadet Partisi bu sömürücü düzeni değiştirip yerine adil ve insani bir düzen koymağa çalışır.’

İl Başkanı Yıldırım yemek öncesi kısa açıklamasıda özetle; ‘Yeni yapılan İlçe Kongresi sonucu görev alan arkadaşla ve seçim döneminde görev yapan arkadaşlar ile bir kaynaşma yemeği düzenlenmiş, bizlerde davete icabet ettik. İlçe toplantılarımız hazırlanan takvim gereği devam edecektir.’ Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

785 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle