Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ekim 2012 | Geyve, Gündem, Sakarya, Siyaset

Saadet Partisi Genel Merkezi, tüm Türkiye İl ve İlçelerini kapsayan tarama turlarına Geyve ilçesi ile devam etti.

Program, Kocaeli eski İl Başkanı Mustafa MERCAN başkanlığında, İl yönetiminden Seyyid ARSLAN ve Emin AYHAN , ve Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU ile Teşkilat Yönetim Kurulu üyelerinin eksiksiz katılımıyla gerçekleştirildi.

Geyve, Sakarya, Türkiye ve Dünya meselelerinin konuşulduğu toplantıda sayın Mustafa MERCAN: “Bütün dünyanın beklediği gibi Geyve İlçemizde Milli Görüş hizmetlerine susamış durumdadır. İşsizliğin artması yetmezmiş gibi durmadan yağan zamlarla önüne geçilemeyen pahalılık almış başını gidiyor. Terör belası insanımızı canından bezdirmiş durumda. Her gün şehit haberleriyle uyanıyoruz, sarsılıyoruz, psikolojiler bozuluyor. Yapılan yalnış politikalarla Komşu ülkelerden neredeyse dostumuz kalmadı. Türkiye bu coğrafyada yalnızlığa itiliyor. Bir zamanlar rahmetli Erbakan Hocamız, büyük İsrail Projesi kapsamında bu ülkelerin karıştırılacağını, yaşananların bir oyun olduğunu, mutlaka İslam Birliğinin kurulması gerektiğini, Avrupa Birliğini bırakıp D8’e sahip çıkılmasını, müslümanların Natoya alternatif kendi askeri gücünü kurmaları gerektiğini anlatırken “Komplo Teorisi”, “Şehir Efsanesi” diye dalga geçilmişti. Maalesef Rahmetli Erbakan Hocamız haklı çıktı. Öngördüğü olaylar bir bir gerçekleşti ve durum; “Ateş Çemberi” içerisindeyiz. İçten ve dıştan tehdit altındayız. Ortadoğu coğrafyasında huzur kalmadı. Bütün bunlara rağman ne İktidar ve nede muhalefetten elle tutulur bir çözüm önerisi yok. Rabbim bu yaşananların mesullerine ilahi adaletiyle hesap soracaktır. Fakat biz durumlara seyirci kalamayız. Müslümanların bir an önce uyanıp tedbir alması gerekmekte. Gece gündüz çalışıp elimizden geldiği kadar, çoluğumuza-çocuğumuza, mahallemize-ilçemize, yurdumuza-dünyamıza sahip çıkmamız gerekiyor.” dedi.

 

1032 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle