Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Şubat 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

sp_geyve1.jpg-15-02-2013Sakarya’da İlçe, köy ve mahalle ziyaretlerini her hafta düzenli olarak ekipler halinde sürdüren Saadet Partisi (SP) Sakarya Teşkilatı, İl Başkanı Eyüp Yıldırım nezaretinde çalışmalarına devam ediyor.

Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı ’Köy Tarama Programı’ çerçevesinde sürdürdüğü çalışmalarını Geyve ilçesi ile devam ettirdi. Tarım kesiminin dertlerini dinlemek ve çözüm önerilerini paylaşmak amacıyla burada bulunduklarını belirten Siyasi İşler Başkanı Ahmet Manav, Geyveli halkla tek tek ilgilendi ve sohbet etti. İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İl Yönetim kurulu üyeleri Metin Özdin, Seyid Arslan, Geyve İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu ve yönetim kurulu, esnaf ve kahveleri gezdiler.

Türkiye’de yanlış tarım politikaları yüzünden tarımın bitme noktasına geldiğini işaret eden Metin Özdin, Patroit füzelerinin 10 binsp_geyve2 yabancı askerle Türkiye’ye yerleşmesini ağır bir dille eleştirdi. Kahvelerde halka hitap eden ve karşılıklı sohbet eden Ekipler, Saadet Partisi’ni tanıtarak, gelecek seçimlerde destek istedi. Saadet partisinin Çekiç Gücü kovduğunu ama AKP’nin Patroit masalı ile başka bir çekiç gücü Türk topraklarına soktuğunu anlatan Metin Özdin, “İşbirlikçi hükümeti ne yaptıysak da geri adım attırtamadık. Yandaşları BM, NATO ve ABD’ye o kadar sadıklar ki, bir kısım eyyamcı ulusal basın, füzelerin geldiği haberini bir şenlik havasında Türkiye’ye duyurdular. Oynanan bütün oyunların nihai amacı büyük İsrail devletini kurmaktır” dedi.

Saadet Partisi’nin iktidarında yapacakları hükümet icraatlarını ve çözüm önerilerini açıklayan Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Ahmet Manav, “Tarım politikalarını IMF kontrolünden kurtaracağız, üretimde kotaları kaldıracağız. Tarım desteklerini ürün üzerinden yaparak yeterli seviyeye çıkaracağız. Ucuz kredi imkânı sağlayan ‘Çiftçi Bankacılık Sistemi’ kuracağız. Borsası kurulabilen her ürün için en uygun illerde borsalar oluşturacağız” diye konuştu.

1101 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle