Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Şubat 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Videolar

Pehlivan: “ Öğretmenler Kollarından Tutulup Dışarıya Atılmamalı.”…

 
pehlivan. 1Geyve MHP İlçe Başkanı Ahmet Pehlivan, Kültür Merkezi – Öğretmen Evi olarak kullanılan binanın Milli Eğitim Müdürlüğü ve diğer kurumlara tahsis edilmesinden duyduğu rahatsızlık konusunda açıklama yaptı.

Yeniden yapılacak olan Hükümet Konağının boşaltılması üzerine, Milli Eğitim Müdürlüğü ve bazı kurumların Kültür Mekezi olarak kullanılan binaya taşınacağı haberini alan Pehlivan, açıklamasında şunları söyledi:

“ Milli Eğitim Müdürlüğü bina ihtiyacının, öğretmenler mağdur edilmeden çözüm bulunmasını rica ediyorum. Bu bina öğretmen evi olarak tahsis edilmişti. Öğretmenlerimiz hemen kollarından tutularak dışarıya konulmamalıdır. Yöneticilerimizin bu konuda hassasiyet göstermelerini rica ediyorum.’

Namık Cihan. Geyvemedya.com

MHP İLÇE BAŞKANI AHMET PEHLİVANIN KONUŞMASI


Ahmet Pehlivanın Hükümet Konağının taşınmasıyla… ile geyvemedya

1952 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Pehlivan: “ Öğretmenler Kollarından Tutulup Dışarıya Atılmamalı.”… için 3 Yorum

  1. Mustafa dedi ki:

    Öğretmenlere bakanlık sahip çıkmıyor ki . Her yerde olduğu gibi Geyve öğretmenleri maalesef sahipsiz bırakılmıştır.Hangi görüşe sahip olurlarsa olsunlar bütün öğretmenler bir araya gelerek bukonuya duyarlı olmaları gerekir. Konunun bir an çözüme kavuşması gerekir . Konuyu dile getiren Ahmet Pehlivan beye teşekkürler. Geyve’de Suriye’ye yardım kampanyasına koşan öğretmenler bu konuda niçin duyarsız kalıyorlar anlamak mümkün değil.

  2. cevat güngör dedi ki:

    Sayın başkanı tebrik ederim,konuya herkes hasasiyetle yaklaşmalı,öğretmenlerimiz mağdur edilmemelidir

  3. geyveli dedi ki:

    sayın ahmet abi öğretmenlerimiz mağdur olmasın tamamda halkın mağduriyeti ne olucak yeni bir hizmet binası yapılacak geyve adına biraz fedakarlık yapsalar veya bu yönde beyanda bulunsanız tepki değilde etki yapsanız hizmeti takdir edinki bu halkta sizi taktir etsin saygılarımla

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle