Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Kasım 2011 | Eğitim, Gündem, Manşet, Videolar

Umurbey İlköğretim Okulu sosyal etkinlikler çerçevesinde Adapazarı Kipa Alışveriş merkezi otoparkında kurulan Paris Sirkine gezi düzenledi.

Geziye öğrenciler ve  aileleri ile birlikte,okul öğretmenlerinden  Burçin Genç Tarakçı, Özgür Çoban, Adnan Dinçer,  Okul Müdürü M.Emin Şimşir ve Okul Aile Birliği Başkanı M.Yasin Dinçer katıldı.

Geziden sonra Serdivan Alış-veriş merkezi gezildi.Alışveriş merkezinde geziye katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Okul Müdürü M.Emin Şimşir; Sosyal etkinlik çerçevesİnde yapılan Paris Sirki gezisi ile alışveriş merkezi gezisinden  öğrencilerimizin çok memnun kaldıklarını ,ilerleyen günlerde yine okul gezilerinin olacağını ve gezi konusunda kendilerine yardımcı olan Kırçıl Turizm ile Çetin Turizm’e teşekkürlerimizi sunarız’dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


1951 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Paris Sirki Öğrencileri Büyüledi. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Umurbey ilköğretim okulu her zaman mükemmeli yakalamıştır.Öğrencilerimizi Paris sirkine götürerek muhteşem bir gösteriyi izlettirmiştir.Duyarlı velilere teşekkür ederiz.Öğrencilerinize yaptığınız bu fedakarlık o öğrencinizin size ömür boyu minnettar kalmasına neden olacaktır.GİTMEYEN ÖĞRENCİLERDE EZİK BİR BURUKLUKLA SİZLERİ ANACAKLARDIR.Sirk gösterileri başlangıcından sonuna kadar tek kelime ile muhteşemdi.Öğrencilerimiz gösteriden son derece mutlu olmuşlardır.İnsan hayatında bazı olayları ve gösterileri bir kere yaşar yada o fırsatı bir daha yakalayamaz.Öğrencilerin başında giderek onlara gereken ilgiyi gösteren fedakar öğretmenlerimize binlerce teşekkür ederim.Onlar sorumluluk bilincinde olan değerli insanlarımız.Bu organizeyi hazırlayan ve fedakar girişimlerle öğrencilerimizin gitmesine vesile olan başta okul müdürü M. EMİN ŞİMŞİR e teşekkür ederiz.AYRICA geziye iştirak eden, ÖĞRENCİLERİMİZLE BİZZAT ilginen okul aile birliği başkanınada teşekkür ederiz.Bizleri köyden alarak sirke götürüp ve tekrar köye sorunsuz bir şekilde bizleri taşıdıkları için Kırçıl ve Çetin Turizme teşekkür ederiz.Bizleri çok güzel gezdiren 3.gurup şöförünede ayrıca teşekkür ederiz.Görselleri muhteşem duyuran GEYVE MEDYA ya sonsuz teşekkürler. GÖRSELLİKLERİ HARİKA GÖSTERMİŞSİNİZ.Sizler harikasınız.Habercilik kalitenizi kat be kat yükseltiyorsunuz.Tüm geyveliler sizi izlemeye devam etsin.EN DERİN SAYGILARIMLA.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle