Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Temmuz 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve

 Pamukova ve Geyve’de yeni reklamcılık Anlayışı

POVA_REKLAM_012Pamukova  Reklam Pamukova da Hizmete Girdi.

Pamukova’da hizmete giren ve Geyvede de her türlü reklam, afiş tabela hizmet faaliyetlerine devam edecek olan POVA Reklam sektörün son yenilikleri ile hizmete açıldı.

Pamukova da hizmete giren POVA Reklam çok iddialı.. İŞTE POVA Reklamın VERDİĞİ HİZMETLER..

 

Pamukova Yenice Mahallesi, Ankara Caddesi, Mercanlar İş Merkezi Kat.1 No; 131/G-N de hizmet vermeye başlayan POVA Reklam, İlçede Reklam sektörüne renk getireceğe benziyor.

 

POVA Reklam’ın açılımı ise PAMUKOVA Reklam. İki Pamukovalı Orhan Çaylak ve İsmail Çetintaş tarafından kurulan POVA Reklam, müşterilerine kaliteli ve standartların üzerinde hizmet vermeyi amaçlıyor. En yüksek teknolojik imkanlar ve reklam sektöründe yılların getirdiği bilgi, birikimi ile hizmetlerini daha kaliteli daha estetik ve daha hızlı vereceği iddiasında.

 

Reklam ve ajans hizmetlerinden,Tabela, Matbaa, Dijital Baskı, Araç Kaplama, Display Sistemleri, Broşür, Katalog, Kartvizit, Davetiye, Promosyon gibi bir çok hizmeti aynı anda ilk defa Pamukova da müşterilerine sunacak olan POVA Reklam, en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

 

POVA Reklam kurucularından Orhan Çaylak uzun yıllar İstanbul da tasarım ve reklam üzerine başarılı çalışmalara imza attığını belirterek “  Reklam ve tasarım konusunda yılların bilgi ve birikimini Pamukovalı hemşerilerimize ve müşterilerimize sunmak istiyoruz. Pamukova da ilk defa, reklam ve matbaa alanında bu kadar kapsamlı bir iş yerini açmanın gururunu da ayrıca yaşıyoruz. İsmail Çetintaş ile yaratıcı bakış açımız, kendimize olan güvenimiz, müşteri ile iyi ilişkiler ile sizlere en iyi reklamı sunmayı hedefledik. POVA Reklam olarak tek hedefimiz değerli müşterilerimizi verdiğimiz hizmetler ile memnun edebilmek ve  müşterilerimizin Adapazarı, İstanbul gibi illerde arayış içinde olmalarına son verip, kaliteli hizmeti yerinden verebilmek “ dedi.

 

POVA Reklam hizmete girdiğinden bu yana Reklam alanında yaptığı tasarım ve hizmetlerle dikkat çekiyor.

 

ADRES;

Yenice Mahallesi, Ankara Caddesi, Mercanlar İş Merkezi, Kat:1 No; 131/G-N Pamukova/Sakarya

 

İLETİŞİM:

0264 551 25 26

0533 390 24 20

0544 3175393

info@povareklam.com

www.povareklam.com 

2089 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle